Červenec 2013

Objednávky

20. července 2013 v 14:47 | Ruhiki-chan |  Objednávky
Zde máte nabýdku toho co si můžete objednat. Chápu, že vás to asi moc nenadchne.
Objednávky pište do komentářů, ke každé objednávce bude udělán příklad.
Nevím jak dlouho to zabere, ale na jednu objednávku mi dávejte tak týden.. Né vždy se k tomu dostanu uplně hned.
Podle toho jak moc bude objednávka složitá to může zabrat víc času.
Udělám tedy 3 typy objednávek.

Aisu Maiden - Oni

16. července 2013 v 16:52 | Ruhiki-chan |  oznámení :P
Tak jako obvykle, musím vám něco říct...
Je to asi vidět, ale nic moc mi dlouho nevydrží a mé prvotní nadšení opadlo i u projektu Aisu Maiden. Asi budu pokračovat v psaní, ale jako projekt to madá. Moje Neo zůstavá, ale pořád jsem znepokojena nečiností ostatních (případnou nepříjemností, když řeknu, že se mi něco nelíbí). Pojedu dál svou linii a když už jsem něco vymyslela, tak to bude podle mě.
Takže.. Možná se dočkáte dalších dílů, trošku asi i poyměnímpříběh, některé postavy se ztratí, jiné asi objeví a bude hotovo. Komu se to nelíbí, tak má asi smůlu, jelikož mé rozladění ohledně tohoto tématu přetrvává již delší dobu.
Omlouvám se,
Vaše Ruhiki

Domááá

16. července 2013 v 13:22 | Ruhiki-chan |  oznámení :P
Tak jsem konečně doma :) Výlet do německa na 10 dní je skoro smrt.
Doufám, že se vám moc nestýskalo. A jelikož už je 16. 7. tak všichni dobře víte že během 23 dní začne advík. Beru si tuto dobu jako čas na přípravu a úpravu cosplayů. ^^ Zároveň jako malou dovolenou a další čas na hraní a camp... No takže všichni tušíte, že z toho nebude zase nic :D
Takže, pro informaci těch co to zajímá, na Advík beru Megumi (shiki), Neo (Oni), Neko Maid ( prostě OC :D) a možná Siu.. To se uvidí podle toho jak moc se mi bude líbit kombinace oblečení co mám.. Každopádně to budou plně nabytý 4 dny.. ^^
Doufám, že se tam s někým z vás uvidím. :) Taky zapracuji na té nové rubrice ;)
Vaše Ruhiki :3

Novinky?? Kde?

1. července 2013 v 23:27 | Ruhiki-chan |  oznámení :P
Tak jo, docela se nudím a pravděpodobně nebudu mít o prázdninách co dělat, tak přemýšlím o tom, že budu dělat obrázky na zakázku.
Né že bych byla zrovna expert, ale docela mě to i baví a když si napíšete nějaký přijatelný věci, tak vám ráda vytvořím, co si jen budete přát. I když umím jenom postavy. No ostatně mou tvorbu jste již viděli :)
Pokud by jste chtěli zvířátko, tak se můžu pokusit něco stvořit, ale nečekejte zázraky.. Udělám vám sem lehkou ukázku toho jak dělám lidi a zvířata.. Ta příjde brzy, někde během příštích 3 dnů a rozkouskuji to tak aby mi to vyšlo na těch 10 dní co budu pryč.
Je dost pravděpodobný, že ani potom nebudu tak uplně přítomná, jelikož bych docela chtěla jet na delší dobu za přítelem a zároveň navazuje i ADVÍK!!!! :) (Moc se na něj těším)
Takže pravděpodobně přibide rubrika: "Galerie" ( Asi jen přejmenuju obrázky) a zároveň může i přibýt rubrika: "Objednávky" ( do té bych dala první článek na objednávání obrázků a dále již obrázky, které jsem udělala)
Tak mi napište co si o tom myslíte a jestli je to vůbec dobrej nápad s tím jak kreslím :)
Vaše Ruhiki-chan