Červen 2013

Loli - Poisoned child

30. června 2013 v 12:00 | Ruhiki-chan |  Galerie
Tak k těm obrázkům a mé tvorbě. Již jsem zde zmiňovala, že mám ráda lolko.
No a podle toho také se pokouším vytvořit návrh na postavu.
Zatím mám udělaný skoro všechno, ale potřebuju nakreslit splash art.
Takže kdokoliv by to chtěl zkusit a ukázat mi to, nechť koná. Vzhled mé slečny Loli bude vidět, až rozkliknete celý článek :) Zbytek informací tam najdete také :)


Návrh na dess

28. června 2013 v 20:48 | Ruhiki-chan |  oznámení :P
Dámy a pánové, mám tu návrh na dessing.

Takže, tímto bych chtěla upoutat pozornost. Poprosila jsem slečnu Momo-chan jestli by pro mne nezkusila dess.
Byla doopravdy tak hodná a zkusila ho pro mne, ale řekla, že není nic moc.
Ráda bych znala váš názor, mě osobně se líbí a jsem doopravdy ráda, že byla takto rychlá a stihle mi poslat ukázku ještě dnes.
Tak doufám, že budete hodnotit kladně a já děkuji tímto Momo-chan, za její ochotu a snahu. :)

Vaše Ruhiki-chan :)

Sbohem Pražačko

28. června 2013 v 12:23 | Ruhiki-chan |  To co se týká mé osůbky.. :D
Tak jsem se dnes rozloučila se svojí školou, se svým gymplem. Je mi líto, že odcházím, ale co s tím nadělám. V tuto chvíli už asi nic. Konec školního roku je právě teď a každej ho prožíváme trošku jinak. Přesouvám se jinam, kde mi snad bude líp. Ale už teď mi chyběj lidi co jsem měla do teď ve třídě.
Snad budu s nástupem prázdnin o něco akčnější a budu přidávat věci častěji. Možná budu tvořit i něco dalšího a ne jenom hrát na střídačko lolko a simíky :D I když ti simíci jsou celkem zábava. No.. I přes to, že bych se chtěla víc věnovat blogu mám celkem i vlastní život, Doufám, že se s některými potkám na Advíku, kd mě možná i poznáte. Nevím jak to bude s článkama v době, kdy budu v zahraničí, ale tak což. vám sem něco dám předem a potom vám udělám třeba krátký report o tom, kam jezdit a kam ne. :)
Rozhodně se ale musím pochlubit tím, že už mám jeden cosplay zcela hotový. Neo, kterou jsem měla do teď rozdělanou budu brzy asi také dodělávat. Neko služebná se ještě domlouvá se šéfem :D No i když on je to takovej ťunťa, že si to rovnou mohu udělat celý sama.. No A Sia je tak nějak na půl a na půl zase ne. Sheep se odkládá na dobu neurčitou, jelikož nemám ani šaty a rohy taky ne :/ Tak to se nějak dořeší. :)
Stále ještě přemýšlím nad novým dessem, docela by se už hodil. Another mám pořád moc ráda, ale chtěla bych zkusit nějaký další barvy, ktřeba by se to líbilo ne? :)

Tak já zase zatím letím. Uvidí se co bude v létě. :)
Vaše Ruhiki-chan :3

Aktivita až hanba

19. června 2013 v 22:33 | Ruhiki-chan |  To co se týká mé osůbky.. :D
Tak ano.. Jsem aktivní mooooc. Je mi líto, že vás tady zanedbávám.. Dobře nějak na to všechno zapomínám a pařím lolko nebo utíkám před tím horkem co se přišlo podívat ke mě domů, ale to je vedlejší. :D To co je hlavní je to, že se pokusím být zase aktivní a začít alespoń něco dělat..
Možná vám sem budu spíš házet obrázky než cokoliv jinýho.. Stoprocentně tu budou nějaký moje povídáníčka jen tak do větru a asi tisíci procentně.. Né! Miliontiprocentně tu budou moje básničky, jelikož těch se nikdy, NIKDY nezbavíte *smích*
Inu, inu.. To by bylo pro zatím asi vše.. Stejně jen stále pařím lolko.. hraju za Sonu.. Trollím za Teema a usínám za Ashe, ale to je jedno..
Vaše Rihiki-chan :P

M8 cenu pokračovat?

13. června 2013 v 12:04 | Ruhiki-chan |  Oni
Tak, nechci aby to znělo nějak špatně, ale mám pocit, že Aisu Maiden se orzpadá.
Před tím to bylo fajn, ale teď?
Je to špatný, Raven se na to vykašlal a i přes to, že to byl můj projekt, tak si to začal organizovat sám..
Asi jim dát pěknej dárek k narozeninkám a vykašlu se na to, když nejsou schopní pochopit, že né vždy se jedná o demokracii.
No jak to říct, nebaví mě, když vidím jak já něco vymyslím a ostatní si s tím dělají co chtěji, bez mého svolení. Je to dost nepříjemnej pocit.. Chápete mě ne?
Inu dobrá.. Nechám to takhle, tak jak to je, pokud mě budou štvát, tak si pojedo Solo a bude to.
Muwahahahaha! A navíc... Mám i nový fotky cosplaye, tak se alespoň něco děje..
Tak to je pro zatím vše.. Já si to nějak OŠEÉFUJU a bude KLÍDEČEK A LEHÁRKO!! :D

Vaše Melo