Duben 2013

Proč?

22. dubna 2013 v 21:13 | Ruhiki-chan |  uplně mimo :D
Tak vám asi napíši básničku. Nevím nějak mám chuť něco vymýšlet ^^

Sedíš sám na parapetu a nemáš upravený vlasy.
Nad čímpak přemýšlíš asi?
Proč teď slyšíš daleké hlasy,
to ani já nevím.
Koukáš dolů z modré oblohy.
Přemýšlí nad tím jaké jsem měla vlohy?
Ty dny kdy jsem do vázy dávala hlohy,
ano ty už jsou dávno pryč.
A teď se oba ptáme, co to mělo být.
Proč zrovna mě, už nechtělo se žít?
Asi mě už nebudeš u sebe mít,
ale takový je život.
S tím se musí žít.

Tak to by asi tak bylo.. Nevím snažila jsem se aby se to rýmovalo. Tak už jen doufám, že se vám to líbilo. :)
Vaše Ruhiki-chan

Novej sestřih

21. dubna 2013 v 17:19 | Ruhiki-chan |  To co se týká mé osůbky.. :D
Tak dámy a pánové, tuším že vás to moc nezajímá, ale já se musím pochlubit. Budu se brzy stříhat a už se doopravdy těším. Ovšem sama si nějak nedokážu vybrat jakej sestřih budu mít.. Takže doufám, že mi pomůžete, jelikož pro černo modrou jsem již rozhodnuta, tak zbývá už jen sestřih a jeho tvar.. Zatím mám dva návrhy.. Ani nevím, kterej je lepší.. Oba dva jsou dost stylový.
Takže tady je první:

A tady druhý:

Ani moc nevím pro který ses rozhodnout. Zatím se víc přikláním k těm druhým.. Tu modrou bych tam udělala do postraních cancourů :3 U toho prvního by bylo modrý to co je tam na krátko..
Tak doufám, že mi pomůžete :3
Vaše Ruhiki-chan

Aisu Maiden (5)

11. dubna 2013 v 12:25 | Ruhiki-chan |  Oni
Neo, Frost, Fire, Raven, Ice a Ginger. Skupina, která se rozšířila o dva členy, se řítila podzemím ke středu, odkud se ozívali rány a občasný křik. Křik dítěte, křik dívky. Mladého stvoření, které vidí něco hrozného. Neo se chytla Frosta a Ravena a vyrazili napřed kupředu. Skrz zdi a stropy. Jako dělová koule s rychlostí vychřice. Neo v ruce zatočila pistolí a usmála se. Frost jí na poslední chvíli vyhodil dopředu do zdi a Neo ji prorazila jako papír. Dopadla přímo doprostřed dění. Ne jedné straně mladá dívka, na druhé straně nechutný, obrovský.. Pavouk. Pavouk s polovinou ženského těla. Pavučinová vlákna všude. Kusadla rozevřená, pohled vyloženě naštvaný.
Neo znechuceně odplivla a ruku s pistolí natáhla proti pavoukovi, "Táhni děvko, tedy tě nikdo nechce. Nemáš tu co dělat!" Vykřikl Frost nevrle a vedle něj se postavil Raven. Pavoukovi se ale evidentně nezdálo toto jako výhružka, ale poškádlení. Z hrdla semu vydral nechutný křik, který jako by ochromil okolí. Dívka, kterou se pokoušeli zachránit padla pomalu k zemi. Fire se přesunul k ní aby ji pohlídal. Neo a Frost se rozhodli jednat. Frost se změnil v démona a nalítnul na pavouka, Začal hořezat, škrábat, kousat.. Neo mezi tím každou novou ránu pokropila kulkama. Stud a Ginger podráželi pavouku nohy a zabavovali ho tak aby nemohl útočit.. Jedinej Raven to sledoval. Pavouk jedním máchnutím smetl Neo, Studa a Gingera stranou, poté zametl pod stůl i Frosta. Vydal se k dívce a Fireovi. Raven to jen sledoval. "Ravene, udělej něco!!" zařvala Neo. Nic. "Ravene!!!" Zase se nic nestalo. "TOXIC RAVENE! OKAMŽITĚ NĚCO UDĚLEJ!!" zamřměl démonský, pokřivený a skoro až šílený hlas Neo. Raven sebou cuknul. Poryv energie ho jenom lehce nakopnul. I to ale stačilo k tomu aby se pohnul.
Jedním skokem se dostal před pavouka a dobře mířenou ránou mu rozstřelil oko na mrdky. Roztříštěná krev a šílené zařvání pavouka uzemnilo dobrou půlku přítomných. Neo, Raven a Frost se vrhly na pavouka. Během chvíle ho rozcupovali. Tolik černo-šedé krve. Krev démona pršela jako déšť. Všichni vydechli..
"Jenže tohle.. To je jen začátek.."

Zase škola :D

4. dubna 2013 v 12:31 | Ruhiki-chan |  uplně mimo :D
Tak sem zase ve škole.. Po delší době.. problémy s ledvinama jsou svině, ale což :D
Mám evýpočetku ( to vás určitě úplně zajímá). No ale to co je hlavní.. Mám tu flashku, takže vám můžu ukázat pár fotek z kroužku na kterej chodím.
Pár fotek tam bude se mnou, mě se teda líběj..
(j vím.. jsem egoista :D )
Cosplay na Neon Scar už je hotovoje. Cosplay na Siu taky :D
Dodělávám postupně Megumi a Sheep.
Těším se na AFko.. Snad se tam uvidíme :D
Bái bái..
Vaše Ruhiki-chan :D