Březen 2013

A další hoši :D

31. března 2013 v 20:20 | Ruhiki-chan |  Galerie
Takže tady jsou další kloučci z mého výběru :D

Raidon

Jeira

No.. Kdo ví.. Možná vám sem hodím.. Ok.. I nějakou holku :D
Nějaký dvě :DDDDDDDDDDDDDDD

Nero

Fujiko


Hehehehehehe.. Líbí?? :D
Vaše Ruhiki-chan ^^


Další kluci do party :D

29. března 2013 v 10:17 | Ruhiki-chan |  Galerie
Takže tady jsou další krásní kluci do party :D


Yasu

Yuru

Build na Teema

19. března 2013 v 11:53 | Ruhiki-chan |  uplně mimo :D
Takže dnes trošku z jiného soudku.. rozhodla jsem se pro vás udělat
!!BUILD NA TEEMO TANK!!

Jako obvykle se začíná botama se třema potíkama.
(je to to nejzákladnější a vždy se to hodí)
Poté dokupujte "Boots of Swiftness"
Radím hodně brát miniony a občas i jungle.
Následuje "Doran's Blade" --> hodí se na damage
Dále stavíme "Phage" --> přidává další životy a vždy se hodí
Radím sem tam dokupovat i potions (healt i mana), protože se po vás bude žádat trochu víc útoku.
Budeme potřebovat i další životy, takže stavíme "Giant's Belt" --> další životy
Znovu doporučuji životy, takže "Warmog" --> to už budeme na třech tisících životů
Díky neustálím životům jsme ale zapomněli na to co je posdstatné !Damage a Ability Power!
Proto následuje "Trinity Force"
Pokračujeme po dráze life steal a damage a kupujeme "Hextech Gunblade"
U toho prodáváme "Doran's Blade", jelikož už víc není potřeba.
Díky neustálím nedostatkům many potřebuje dokoupit "Ohmwrecker"
Teď už zbývá pouze poslední políčko v clém buildu.
A co nám stále chybý?
Můžeme to celé doplnit o "Guinsoo's Rageblade"
nebo
"Zeke's Herald"

Ještě vám k tomu dopíši legendu.
červená --> koupit
modrá --> prodat
zelená --> Dá se koupit tohle nebo něco úplně jinýho :D

To je vše k vašemu Teemobi :3
Tank Teemo k vašim službám :D
Už zdravá...

18. března 2013 v 9:15 | Ruhiki-chan |  To co se týká mé osůbky.. :D
No tak po týdnu doma můžu zase vypadnout ven!!! Supeeeeer! :D
Jako ano, mám rozepsanej 5. díl povídky což je na mě rekord. Už se konečně začíná dít něco zajímavého a tak se uvidí jak moc to pokonim.
No teď je pro mě důležitý to, že jsem konečně zdravá a můžu ven. Wíííííí! :3
No takže se těště, pravděpodobně přidám nějaký fotky z těch pár focení co jsem měla a bude to :) Těším se naváááás!
Těšte se u vy na mě! :D
Takže zatím!
Vaše Ruhiki-chan :)


Aisu Maiden (4)

4. března 2013 v 16:31 | Ruhiki-chan |  Oni
"Povrchové cesty v Nilami jsou složité, ale věřte mi, že ty podzemní jsou ještě složitější a nebezpečnější. Schovávají se tam věci, které se přes den nechtějí objevit a stahují své oběti k sobě." zamumlal Raven a sledoval Neo a Frosta, kteří se společně s ním krčily nad mapou města. "A ty říkáš, že se tam někdo ztratil?" Neo se podívala na Ravena kterej jen souhlasně přikývl "Pravděpodobně by se nám hodil a není nejlepší ho nechat tam dole. I přes to co může umět..." zašklebil se znovu. Frost jen souhlasně přikývl a chytnul Firea, kterej se pokoušel šplhat na zeď. " Co když jich tam bude víc? " podíval se na oba dva Frost. "O to líp pro nás ne?" zamyslela se Neo. Frost a Raven jen přikývly. "Já a Fire budeme spolu. Neo ty běž s Raven." prohlásil chladně Frost. Neo jasně věděla co se bude dít. "Ale buďte opatrný." vzala Neo jednu mapu a podívala se na Ravena. Ten jenom kývl a vydali se k prvnímu vlezu do podzemí.
"Připrav si pušku.. Něco tam je." Pronesla Neo tiše směrem k Ravenovi, kterej pomalu odklápěl výko od vchodu. Tiše to mlasklo a pak se ozvalo hlasité zařinčení kovua drhnutí o kámen, jak to Raven odsunul. Ze zdola se vyvalil zápach a spousta much. Neo se div neudělalo špatně a lehce si zakryla pusu rukou. "Je tam něco shnilýho.." prohlásila znechuceně a pak nahlédla dolů. Vytáhla baterku a seskočila dolů. Jednu ruku stále na pistoly. Hned za ní seskočil Raven a rozhlédnul se. Uviděl skoro rozložené a shnilé tělo nějakého bezdomovce, který se tam pravděpodobně ukrýval. Neo se udělalo špatně. "Tohle bude zajímavý." zašklebil se Raven a vydal se směrem, kterým svítila Neo, jelikož odtamtud se dostávala ta energie. Oba dva šli potichu a ani necekli. Za chvíli našli probouranou díru, celou od krve a na zemi dalšího roztrhaného člověka. "Bože co se tu děje?" vydechla Neo znechuceně a zároveň docela zaujatě. Ty lidi museli být úplně blbý, že se sem vydali. Pevněji sevřela pistoli a vydala se dírou dál. Raven je prohlédnul stopy a konstatoval že jsou dost čerstvé. Tak den staré maximálně. S bušícím srdcem se vydali dál. Pomalu cítili rostoucí energi, které je pravděpodobně cítila taky. "Dalo se to do pohybu." zamručela Neo. " No, jenže směrem k nám." zašklebil se raven a zastavil se, vytáhnul pistoli a namířil směrem k blížící se energii. Neo zpozorněla a zaposlouchala se do zrychlujícího běhu. Její vnímání bylo lehce zmateno. Cítila dvě různé síly a proto jenom lehce zaskřípala zubama. Znenadání se to mihlo. Něco bílého. Velkého. Vysokého. Neo sebou cukla a lehce couvla. S Ravenem to ani nehlo, až ve chvíli co mu kolem hlavy prosvištělo něco oranžového se otočil. Neo se zaposlouchala do běhu a ve chvíli, kdy ten býlí tvor byl u ní zmáčkla spoušť. Na jistotu mu mířila do ramene. Ozvalo se zahekání. přesně to předpokládala. Tlakem a tím jak byl onen člověk blízko, byl odmrštěn o kus v levo, kde narazil do zdi. A jedny kroky se zastavily. Raven jenom nespokojeně zandal pistoly a s úšklebkem si poškal na vhodný moment. Pak druhé bytosti vrazil silnour ánu do břicha. Druhý člověk klesnul k zemi a konečně na ně byl nějaký pohled.
Oba dva to byli kluci. Jeden bílo černý, druhý černo oranžoví. Jasně bylo vidět, že patří k sobě. "Kdo jste? To vy jste zabili ty lidi?" otázala se Neo nevrle a dívala se na krvácející rameno toho hocha. Oba dva se na ni otočí. " Jsme duo.." Prohlásí bílovlasý. " Ice Stud a Ginger Tormentor.." doplnil ho Ginger.
"Proč je nezabít, když se oni pokoušejí zabít nás? My jsme duo.. Z blázince." Ice a Ginger, prohlásili to stejně ledově a vražedně.

Fešní hoši z anime :D

3. března 2013 v 10:03 | Ruhiki-chan |  Galerie
Tak tu máte pár fešných hochů :D