Srpen 2012

Pracuje se na tom :DD

23. srpna 2012 v 11:25 | Ruhiki |  oznámení :P
Slavnostně vám oznmuji, že se vracím na scénu a hodlám psát povídky... Alespoň dokončit mou obvyklou scénu pivídek.. (pokud najdu jak je dokončit :DD)
Ke všemu úžasu navíc už sem zpátky, takže nebudu ani vynechávat... snad... doufám.. možná.... No uidí se jak na tom budu :DDD

Naruto x Itachi

20. srpna 2012 v 14:03 | Cooky |  Yaoi
Naruto se probral v náruči Itachiho. Byl celí zpocený a trochu se klepal. Pokusil se vstát, ale Itachi ho uzemnil rázným pohledem do očí. Naruto si povzdechnul. Itachi měl ve tváři ustaraný výraz. Polknul a Naruta pohladil po tváři. jeho pohled tikal mezi Narutovíma očima a hrudníkem. Itachi si lehce zkousnul ret a ve spěchu zevřel a zamknul dveře.
Naruto se pousmál a sednul si.

Tolik práce a tak málo času..

6. srpna 2012 v 12:26 | Ruhiki |  FSA - zešílet! :D
Tohle je doopravdy šílenství. Má představa o prázdninách, ve kterých jen tak věčně sedím někde s přátely, bloguju a nebo se vlím u moře s noťasem a pařím hry je fuč!
Zase mě čeká rodinná dovolená. Teď jsem byla týden na táboře, předtím byl Advík (který se podle mého doopravdy vydařil) a teď už zase jedu pryč. Fujky.. Sotva můžu psát.. A to mám tolik nápadů na povídky.. Až je smutný, že je nemohu zrealizovat.
Navíc do toho sleduju AMVčka od Kesidiii. Pokusím se ukecat kamaráda aby udělal pár novejch AMVček pro mě.
Navíc jdu pařit Cosmic Break, takže nemám ani moc čas na blog. Fail.
Pápá.. Snad to pak bude lepší. VAše Ruhiki ;)