Květen 2012

Ruhiki je patnááááááct! :DDD

17. května 2012 v 15:12 | Ruhiki |  To co se týká mé osůbky.. :D
TAKŽE VÁŽENÍ A MILÍ! UŽ JE MI PATNÁCT! UŽ DOBRÝCH 24 HODIN MI JE PATNÁCT!!! :DDDDDDDD
Oslavila jsem to s lidma co mám ráda. Představuji vám tedy:


Style v tramvaji! :D

10. května 2012 v 19:18 | Ruhiki |  To co se týká mé osůbky.. :D
Takže pro dnešek to bude mnoho tématní,ale začneme stylem. :3

Dneska v tramvaji jsem viděla super chlapíka. Brejle, plešatá hlava, tmavý fousy, vojenský oblečení.

Na workshopu

3. května 2012 v 11:03 | Ruhiki |  To co se týká mé osůbky.. :D
Jdeme se bavit! :D Složité? Ani ne.. Vše musí být rychle. FAIL!! Nestíhala bych. Vypráví nám o ptakopiskách. Teď musíme poslouchat o multimediálním obsahu. Novináři jsou podle všeho sami. Bojím se toho docela dost a všechno najednou? Vnímat se moc nedá. 10 pravidel, pravidelná aktualizace, šílenství, žádná chronologie. Veškeré šílenství, důležité na začátek, možnosti a pointa, nápad, multimediálnost, písně, videa, fotografie. A pointa je vždy na začátku, vš musí zapadnout a vše musí dávat smysl. *to nedááááám* Základní etický věci. Jsme vpodstatě novináři. Musí tu být odkazy a kratší texty. Diskuze? U mě nepřipadá v úvahu, protože já jsem dokonalá *zase se projevuje její narcismus*.. Ukazují nám obsahy a nic by se nemělo přehánět.
Co má smysl? Jaký použijeme nástroj? (MOTIKUUUUUUU!!!!) Dobře tu ne... A prý vše bylo stejné? Vše stokrát? To asi také není ono že? Poučky => Musíte mít stanovený cíl. :DDD (už se v tom ztrácím) Scéééénááááář!!! Káááááprrrrr!! :DDDD Skládáme se, skládáme! :3 Deme se natáčet *ani omylem! kecá!!* Střihnem to sem, střihnem to tam. Natočíme to kde?? V pr.. tam dole :D Příprava musí být často.
Budeme tvořiiiit! :3 Jááááááj! A titulek! Titulek! Titulek! Musme je přesvědčovat nad kliknutím myší :D Vše je online!! Donutíme je *nožem u krku* aby klikli! A prý nejsou blbí.. To je špatný. A přirovnání mi zakázaly. přídavný jméne? Suchý to bude!! A nedají mi omáčku. (knedlíky bez omáčky?? x___X)
Budeme si hrát, budeme psát článek a odkazy!! :3 Bojím se, že mi to nepůjde. To je špatné!! x_____X Asi se děsím... Já se děsím! Já jsem kapr! Mám ploutvičky!! x___X

Glo glo glo.. topím se v tom..
FISH OFF!! :3
Vaše Ruhiki

PROBER SE LEE!! TO DÁŠ!! *>:3*