Prosinec 2011

Po vánocích

30. prosince 2011 v 22:04 | Cooky |  To co se týká mé osůbky.. :D
Je už nějaký ten čas po vánocích. Rodinu už jistě skoro každý objel, obdaroval a poctil svou návštěvou a teď je znovu shon kuli Silvestru. Kupujou se petardy, jídlo, pití a zvou se přátelé, známí a znovu rodina. Věková kategorie mez 15-25 lety se chystá na nějakou tu akcičku s přáteli a já zase sedím doma.
Možná to bude tím, že nemám absolutně energii, nechce se mi nikoho přemlouvat a moje rodina mě nikam nechce pustit. Také to možná bude tím, že místo toho abych šílela a zmatkovala, kde, s kým, proč a jak dlouho budu. A je dokonce i dost možné, že to je všechno jenom tím, že jsem nad tím do teď neuvažovala. Takže asi nic :D

Posledních pár dní..

26. prosince 2011 v 16:02 | Cooky |  To co se týká mé osůbky.. :D
Posledních pár dní bylo velmi zmatených. Tedy já sem byla zmatená a rozmrzelá. Co byste chtěli.. Vánoce.. Stres a do toho osobní problémy, ke kterým nenacházím řešení. Ale přesto jsou lidi co mi chtějí pomoct a proto jim moc děkuji.
Abych ale řekla něco o mích úžasných Vánocích. Byli obyčejné jako každé jiné. Nic se nestalo a musela jsem předstírat, že jsme perfektní rodina. Aspoň, že dárky za něco stály. Sestra mi dala novej šátek a bratr mi dal krásnej prsten a metalistickej náramek ^^. Taky sem dostala ty steelky co jsem tak moc chtěla ^^ Taky sluchny a pár dalších věcí... Jako jsou plyšáci, placky na tašku a knihy ^^.
Ale abych se přiznala poslední dobou vůbec nemám nápady na psaní. Jsem k sobě možná až přehnaně kritická říká máma. I když ani neví o čem píšu což je typický, protože se mě snaží podpořit i za těch nejblbějších okolností. No.. Abych dokončila to s těma povídkama, tak chci říct, že neslibuju kdy vyjdou další díly mích povídek ^^ Budu se snažit nějak je dopsat ^^

Takže to by bylo vše.. Zatím hojte a adidas s vámi nechť se vám dobře brodí životem ^^

Ticho a klid...

9. prosince 2011 v 20:25 | Cooky |  To co se týká mé osůbky.. :D
Sladký pocit samoty. To je to co by si člověk občas přál. Být sám ve světě běloby. Slyšet pouze hudbu a mít možnost utvořit si vlastní svět. Svět bez bolesti, bez strachu.. Možná bez emocí.. A to co mi teď brání opustit tenhle svět je to, že se bojím.. Bojím se o jednu osobu.

The last shot of the dark - picty

6. prosince 2011 v 21:30 | Cooky |  Povídky a příběhy... :3
Takže zde je k povídce ,,The last shot of the dark" i ten konečný vyhled yatím ymíněných důležitých postav. Tudíž dělíme na dívky a chlapce. S popisem osobností příjdu až jindy, protože teď jsem docela unavená a spoluautor Yamík se někde fláká XD


The last shot of the dark 2.

1. prosince 2011 v 22:19 | Cooky |  Povídky a příběhy... :3
Malý blonďatý stvoření vypadlo z velkého opancéřovaného auta. Hned za ním vyskákalo dalších 6 kluků. Ten sedmí vystoupil s elegancí dámy a srovnal si své brýle. Srovnal si svou bílou patku a trošku se protáhl. ,,Sugoooooiiii!" ozval se sborový výkřik slečen. BJ, chlapech s brýlemi a bílou patkou se na ně rozzářeně podíval. ,,Ooooh! Holky vy také máte rády Yaoi?'' otázal se nadšeně a vyšším hlasem než mají normální kluci. ,,Sugoooooiiiii!!" zářila děvčatům očka. Sonaraka, chlapec s černými vlasy a červenou košilí zabořil hlavu do dlaní. ,,BJ-i! Ty fakt nedáš pokoj ani mimo základnu že?! To ti nestačí, že mi posíláš valentýnky?!" vyjel Sonaraka na BJ a pak se zaklidil z5 do vozu. BJ se otočil na děvčata. ,,To víte... Je stydliví, ale stejně ho jednou zbalím." usmál se a mrkl. ,,BJ-i já tě slyšel!" vykřikl z vozu Sonaraka a pak bylo chvíli ticho.