Říjen 2011

Poslední den října.. Halloween night

31. října 2011 v 13:13 | Cooky |  To co se týká mé osůbky.. :D
Poslední den října v roce 2011.
Je pošmourného 31. 10. a ve škole je nuda.
Odpadla nám poslední hodina češtiny a tak sedím ve studovně a přemítám nad kostýmem na Halloween.
Mám krásný výhled ven do šedivé a studené ulice, ve které dělníci dostavují dům a tramvaje jezdí sem a tam.
Občas projede nějaké to auto a dole se prochází pár lidí, kteří popíjí čaj, čtou něco, venčí psa a nebo prostě pospíchají ke svému cíly.

Už jen pár dní

24. října 2011 v 13:24 | Cooky |  To co se týká mé osůbky.. :D
U ž pouhých pár dní.. Tedy den a půl a bude tu ta úžasná věc jménem.. Odjez do pompejí a celkově itálie.. Ovšem z jednoho z mích článků jste se již také dozvěděli jak moc se tam těším. (blééééééééé) Takže ten kdo mě lituje nechť se hlásí v komentářích JÁ MU ODKÁŽU ČÁST SVÉHO NEVELKÉHO MAJETKU!!!! OwO xDDDDDD
Se slzama v očích sedím zde v oravžově zelené studovně a uvědomuji si, že mi Oliver kouká přes rameno XD..
Takže adios (adidas) s vámi nechť se vám dál pěkně běhá po světě.... :D


Divadelní hry jsou na nic a staří lidé jak by smet..

22. října 2011 v 20:50 | Cooky |  To co se týká mé osůbky.. :D
Takže abych to skrátila.. Zážitky jsou hroznýýýý! Je to jako kdyby vás poslali na výlet do And s partičkou Němců nad 70 let a hlavní zábavou bylo hraní dámy a karet.. Asi tak nějak bych to popsala.. Ještě do teď mám lehké šimrání v žaludku a neustálí nepříjený pocit toho, že tý babce co seděla za mnou co nevidět vypadne z huby protéza..
Byli jsme totiž na úžasné divadelní hře od Shaekspera. Byli jsme na Kupci Benátském. Podívaná to byla opravdu nevídaná. Podání excelentní a humor nevídaný a opravdu vtipný. Ovšem to, že jsem byla donucena vzít si šaty, kulturně se znemožnit a poslouchat keci těch stařešinů kolem sebe byl asi trest za všechny ty roky neuctívání daných pravidel společnosti. A proto už víckrát nejdu v šatech!
Jedinou výhodou je, že po hře jsme se hezky stavili v Red Ravenu a já si mohla koupit fialovo-černou leopardí mikinu s ouškama ^^ x3 Taky jsme se stavili na celkem dobré večeři, ale zima mi byla celkem neuvěřitelná. Takže pro jistotu jdu příště v kalhotech a nějakym triku a je mi jedno, jestli to bude do práce a nebo do Národní opery či na audienci k Císaři. Já už v šatech neeeejduuuuuu! OwO

Savo, Palmex a jiné čistí prostředky se s vámi loučí ^^
Adidas! ^^

Pár krutých pravd mého života

19. října 2011 v 13:02 | Cooky |  To co se týká mé osůbky.. :D
Myslím, že dnešek odstartoval jednu nepříliš příjemnou éru mého života. Je to jedna z těch dob, kdy je všechno ponurý a život jde do kopru společně s duší a myslí. Takovou tu nepěknou chvilku, kdy se vše strýcí v hlubokých temných propastí a je jen vaší volbou, jestli spadnete dolů a nebo se bude držet pevně lana a budete ručkovat tím svinstven dál. A s mím úžasným pocitem, že já se držím jen na pár prstech a přesto se pokouším jít dál, je šílený
K tomu co mou temnou éru začalo se nemusí nic dodávat.. Byl to úžasný den, kdy jsem si říkala, že nic lepšího mě snad ani nepotká. Ke všemu zlatýmu hnusu je to jen můj omyl. Všichni ti co vypadali spolehlivě a mile se ukázali jako celkem slušný svině a můj pláč s nima nic neudělá. Sluníčko, Viki, Venca.. Dokonce aj Lenny.. O všech mám teď úžasný mínění. A tyhle lidi, události s nima a vše od toho se odvíjející je teď můj problém.
Znovu se vrací cítění temné části mého srdce. Znovu začínám mít pravdu a znovu začínám chápat bolest druhých. Znovu se pokládám hluboko do svých depresí a nehledě na svoje zranění na duši pomáhám ostatním, i když mám poté už pomalu pocit, že má duše potřebuje vyléčit. Moje srdce dostává rány jak od pušky a přesto všechno jdu jako pes dál za svým pánem.. Ovšem mím pánem není ani čas, ani rodina ani nikdo z lidí. Mím pánem bych nazvala Jashina.

A teď už vám sem napíšu jken tu jednu věc, která mi duní hlavou a je vpodstatě pravdivá.. Vystihuje dokonale vše o nás..

Nikdy nevíš jak to tu je protože náš svět je celej pokroucenej a my jsem často moc slabý na to abychom to viděli... A ti co jsou silní jsou často rychle umlčeni..

Takže t je vše.. Děkuji za pozornost.. Konec hlášení x3

Bloody Soul - Povídka

15. října 2011 v 21:46 | Cooky |  Povídky mimo téma
Waru pomalu procházel mezi mrtvolami ve škole. Každou z nich znal osobně. Po stěnách byly cákance krve. Po zemi krvavé louže a skla byla rozbita na tisíce střepů. Celou budovou profukoval chladný vzduch míšený s krví a tenhle zápach zřejmě lákal ještě víc nestvůr než předtím a tak musel být Waru na pozoru. Katanu celou od krve držel stále v ruce a po čele mu stékal pot. Jeho školní uniforma co měl na sobě byla na zádech rozdrápaná a trošku pokrvácená, jak na něj spadlo probodnuté tělo učitelky ze schodů.

Neví jak se tomu říká, ale prostě je to tu zase..

15. října 2011 v 21:21 | Cooky |  FSA - zešílet! :D
Takže zase se historie opakuje.. Zase byl sobotní Emo sraz ^^
A dopadlo to jako minule :D Až na to, že dnes jsem tam dovedla i Cicibu-chan a tak mám teď slušný výčitky svědomí. *zamyslí se*

Emilly with Falling Fish

14. října 2011 v 22:51 | Cooky |  oznámení :P
Mí milí návštěvníci mého blogu, chtěla bych vás tímto slavnostně seznámit s hudební položkou mého života a to nemyslím již jiným hudebníkem.
Chtěla bych vás seznámit s....


No to si děláte pr... =.="

13. října 2011 v 8:30 | Cooky |  FSA - zešílet! :D
Myslím si, že tohle je naprosté šílenství. Jak mi někdo do očí může říct, že Gothic, Emo, Lolita a Metal styl je to nejhorší co mladiství může najít, a že MY tmavý lidé máme velké sklony k sebevraždám??? *hází po tom kdo to prohlásil žilrtky x3*
Myslíte si snad, že já mám chuť páchat sebevraždu?? *čeká odpovědi* Ne? No tak vidíte! Ta čtrnáctka je prostě vijímka! A ještě ke všemu z Domažlicka! Pche! Tu nemohou srovnávat s námi!
Ne každej tmavej člověk chce umřít a to že někteří chtějí, tak to je jejich věc. Navíc každej měl své období, kdy mu bylo na nic.. *mě je na nic z vidiny češtiny a děějáku*
Fííííííííííííííííííííííííííííííííííí! Nohele teď zvoní.. Tak já si du zasebevraždit, třeba to pomůže že??
P.S.: Pro Matěje Ptáčka mám upozornění, že to nemyslím vážně,.. *jeho inteligence se často projevuje jako podprůměrná a dost často máme pocit, že to mentálně nezvládá ^^ x3

To jak to dopadne záleží pouze na roztomilosti dané soby a taky toho, kolik již okolí vypilo alkoholu XD

10. října 2011 v 21:52 | Cooky |  To co se týká mé osůbky.. :D
Takže tímto nadpisem pouze chci upozornit, že i takový třeštiprdlo jako já se může stát hlavním středem pozornosti a to jen díky vzhledu alá Ciel Phantomive!!
Určitě si říkáte co je to za blbost, ale ona to je pravda. Sobotní sraz to dokázal!! A to tím nejzajímavějším a nejšílenějším způsobem jakým mohl.

Jak mě baví psát nesmysli

4. října 2011 v 15:13 | Cooky |  oznámení :P
TAKŽE SE PANSTVO PŘIPRAVTE! BUDE TU ŠÍLENÁ JÍZDA STOLETÍ A TO V PODÁNÍ NOVÝCH, SUPER-EXTRA-KRÁTKÝCH POVÍDEK NA TÉMA ,,YAOI V AKATSUKI"!!!!
BUĎTE SI JISTI, ŽE SE VÁM TO BUDE LÍBIT, PROTOŽE TĚCH POVÍDEK BUDE OPRAVDU MNOHO A JEŠTĚ DNES SNAD PŘIDÁM PRVNÍ.
ÚŽASNÝM SPOLEČNÝM ZNAKEM JE.. TOTÁLNÍ NESROVNALOS FAKTŮ A PŘEHÁZENÍ VŠECHO NA RUBZ DO NAPROSTO NEMOŽNÉ, KAWAIOOOOZNÍ A ŠÍLENÉ PODOBY.. CENZURY BUDE HODNĚ, TAKŽE SI DOMÝŠLEJTE CO CHCETE A KOHO NAPADNE NĚJAKÁ DOKONALÁ PARODIE, AŤ NEVÁHÁ A NAPÍŠE!
TOŽ TO JE PROZATÍM VŠECHNO A JÁ SE LOUČÍM.. JDU SE OPATLAT BARVOU NA KROUŽEK VÝTVARNÉ VÝCHOVY MEZI MALÝ DĚTI... SAVO S VÁMI NETOPÍŘI X3