Květen 2011

Básně mi nejdou do hlavy...

31. května 2011 v 21:43 | Cooky
Je to pokus o básničku... tak se nedivte..
Co s vámi provede jedno neškodné kliknutí vedle xD

28. května 2011 v 21:02 | Cooky |  Hudba
Dnes se mi mile povedlo, že jsem se z postele vykopala za pouhých 5 minut! Rekooooord! :D Dnes se mi povedlo skoro si vykřičet hlasyvky! Fíhááááááááá! :D Dnes se mi povedlo jedním neškodným kliknutím místo do Skypu napsat tu hrůzu do YouTube a nyní tu straším se šílenou písničkou, ze který vám všem bude hrabat! MUWAHAHAHAHÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Všichni umřeme" OwO


Naruto x Itachi

23. května 2011 v 14:06 | Cooky |  Yaoi
Itachi seběhnul schody. Pak spomalil a svím obvyklím tempem dorazil dolů. Pohlédl na Kisameho. Ten pokynul hlavou ke společenské místnosti. Itachi do ni vešel. Za nim se prudce přibouchli dveře. Byla tam tma jako v pytli. Pak se rozsvítilo. Před Itachim stál Deidara. Bez trička. Deidara si skousnul si spodní ret a doufal že pro Itachiho vypadá dost svůdně. Itachi zvednul jedno obočí. ,,Co zas chceš?!" koukal znuděně na Deidaru. Ten uplně strnul. Nechápal jakto že Itachi stále odolává. Itachi se otočil na podpatku a vracel se pomalu ke dveřím.
Dei ho rychle objal kolem pasu. ,,Neodcházej. Co na to všechno zapomenout? Být znovu spolu?" vemlouvavým sladkým hlásek se Dei vtíral Itachimu. Ten ho znovu spražil pohledem. Odkopl ho od sebe a došel ke dveřím. S podivem zjistil, že jsou zavřené. Otočil se na Deidaru ležícího na zemi. Ten zvednul hlavu a rozzářili se mu oči. ,,Itachi-san! Já tě tak miluji! " skočil mu okolo krku. Itachi se podíval na Deidaru. Pak si vzpoměl na Naruta. Znovu ho ze sebe schodil. ,,Nic nebude! Seš děvkař! S tebou už nechci mít nic společnýho." pronesl Itachi chladně. Pak aktivoval Sharingan. Dei se leknul a rychle otevřel dveře.
Itachi pak odešel. Podíval se zlostně na Kisameho. Ten stuhnul a sledoval Itachiho co udělá. Itachi ho jen obešel a zamířil nahoru znovu za Narutem. V duchu se mu ulevilo, že to před Deidarou vydržel a nevykřikl, že už někoho má. Z očí mu zmizel sharingan a pokračoval dál temnou chodbou.
Naruto mezi tím stále seděl na posteli. Zachumlal se do deky a sledoval co se děje venky za oknem. Po chvíli uslyšel šramot u dveří. V mžiku se schoval pod postel. Do pokoje vešel Hidan. Začal šmejdit kolem. Naruto se ani nehnul a sledoval co bude dělat. Hidan mezi tim zašel do koupelny. Pak vyšel a zkoumel věci v pokoji. Pak našel Itachiho dlouhou katanu a vzal si ji. Pak začal šmejdit na balkoně. Ale znovu vyšel sklamán, že nic nenašel. Naruto strachy ani nedejchal. Sledoval kam půjde to bílovlasý něco tentokrát.
Ve chvíli co se Hidan nebezpečně přibližoval k postely do pokoje vešel Itachi. ,,Co tu chceš!" zamračil se na Hidana. Sebral mu svoji katanu. Hidan se usmál a zmizel ze dveří. Itachi zavřel dveře a rozhlédl se okolo. Naruto pomalu vylezl z pod postele. ,,Už je pryč?" zeptal se trošku roztřeseným hlasem. Itachi položil katanu a objal Naruta. Pro jistotu znovu zamknul dveře. Sednul si na postel a Naruta si stáhnul k sobě, Překryl ho svým pláštěm a hladil ho po vlasech. Na rtech se mu znovu objevil úsměv.


Když se daří tak se daří...

20. května 2011 v 20:51 | Cooky |  To co se týká mé osůbky.. :D
Možná bych sem vypsala všechny svoje pocity. Abych si uvědomila co mi vlastně je. Možná to je jen nezměrnou bolestí hlavy a tím, že ne vždy se mi daří. A nebo to bude tím, že mi právě dvě kamarádky ze 4 řekly, že na mou oslavu nepříjdou. Tu pátou kamarádku ( kluk) jsem zavrhla rovnou jelikož mi neřekla, že jede do Ostravi za mou starší sestrou... Pro příště jí nejdřív zabiju a pak si ji dotáhnu na oslavu.. ( ano jsem sadistka T_____T )

My brother - Vampire?! xD

15. května 2011 v 11:21 | Cooky |  FSA - zešílet! :D
Někdy si myslím, že nehrabe jen mě... Někdy mám pocit, že hrabe mému okolí a já jsem normální. Někdy mám pocit, že jsem LETADLO!! Ale teď to není jen pocit! Teď je holá, krutá a nevtipná pravda o tom, že můj bratr jde se mnou na moji oslavu narozenin! Také další krutá pravda je to, že můj bratr jde za upíra! nejhorší na tom všem je, že můj bratr JE upír xD...


An Cafe!!! :D

14. května 2011 v 18:15 | Cooky |  Hudba
Někdy je zajímavé co se všechno dozvíte během jednoho dne. Třeba takový pondělí. Ráno se vzbudíte a zjistíte, že jste zaspali. Pak letíte jak splašený na autobus a zjistíte, že autobus jede až za 10 minut a vy jste si klidně mohly dopít čaj. A to nasere... No přijede vám autobus a cesta je normální, kdyby jste nezjistily, že jste si někde nechali klíče, ale chtě nechtě musíte jet dál. No a tek přijedete ke škole, kde zjistíte, e ty klíče potřebujete jelikož váš spolubydlící ve skříňce je nemocný a co pak? Pak si dáte věci k jinýmu spolužákovy a chodíte po škole bosy. FůůůůJ! ==" No to je prostě hnus když se vám to stane ale což...

A nyní sem Moon Princess :D

8. května 2011 v 15:20 | Moon Princess |  To co se týká mé osůbky.. :D
Ze mě se stává něco opravdu prapodivného :D Nemám ráda, když mě někdo napodobuje, ale to už asi nezměním.. * ano jsem prostě dokonalá Hime-chan *w* * A to, že jsem ideální a jedinečná zřejmě okolí deptá a tak mě napodobují. Chovají se jako já a pokoušejí se mi vetřít do života T-T... * ano stále mě obdivují * Ale včera to dosáhlo konce trpělivosti =.="

Sakunen - 1. kapitola

7. května 2011 v 16:28 | Cooky |  Yaoi
Takže tohle je můj pokus o Yuri povídku. Snad mě za to neukamnujete.. :D Jsem přeci jen začátečník.

Bylo parné odpoledne. Slunce neúprosně sálalo horko všude okolo. Všichni byli někde v chládku, ve stínu nebo na se zmrzlinou v ruce na koupálku. Skvěle se bavili a pokřikovali na sebe nesmysli. Zato Cooky už půl hodiny stála před dveřma vedoucíma na chodbu a nervózně žmoulala dlouhej rukáv u šatů. Rozpačitě civěla na kliku a rozhodovala se jestli pro to mléko má nebo nemá jít.


A teď něco trošku jinýho :D

7. května 2011 v 13:12 | Cooky |  Yaoi
Tak jo. Sice je divný, že to budu dávat do rubryky Yaoi ale to se neřeší. Jelikož Yaoi se u mě osvěčilo tak bbudu pokračovat i v jiných žánrech. Nesmíte sse za to a mě zlobit :D