Naruto x Itachi 3

9. dubna 2011 v 11:33 | Cooky |  Yaoi
Naruto se probral. Zřejmně usnul. Podíval se kolem sebe, Byl překrytej pláštěm a skrz závěsi viděl, že se rozednívá. Posadil se a plášť z něj sklouznul. Rozhlížel se kolem a Itachi zase nikde. Po chvííli mi utjvěl zrak na papíře přišpendleném několika jehlicemi.

Visel na zdi hned na proti. Vypadalo to, e to tam Itachi naškrábal opravdu rychle. Naruto vstal. Přešel ke stěně na které byl vzkaz. Začal tiše číst.
,,Promiň Naruto, musel jsem s Kisamem vyrazit na misi. Pozítří budu zpátky." přečetl Naruto tiše. Pak mu zakručelo v břiše. Dole na papíře byl dodatek kde najde jídlo. Narutovi se šťastně zaleskli oči. Okamžitě si našel něco ke snídani a začal jíst. Sice to nebyl rámen, ale mlíko tam Itachi měl tak byl spokojen.
Po chvíli se Naruto začal nudit. A začal přemýšlet co dělat. Věděl že se nesmí prozradit, ale nudu neměl rád. Prostě vstal a vyšel na chodbu. Zavřel za sebou dveře. Ty tiše klaply. Naruto se při tom zvuku zachvěl. Pomalu se rozešel temnou chodbou pryč. Koukal po dveřích všude okolo a netušil kde je. Po chvíli došel ke schodům. Pomalu z nich sešel a ocitl se v kuchyni. Sice už hlad neměl, ale chtěl to tam prozkoumat. Ani v nejmenším ho nenapadlo, že se má schovat.
Prostě se rozhlížel okolo. Pak šel pomalu dál. Otevřenejma dveřma vešel do obýváku. Rozhlídl se kolem. ,,Ten je divnej!" pronesl znechuceně Naruto když spatřil gauč. Byli na něm nejrůznější fleky. Některý vypadaly jako zachlá krev. Jiný jako by se někdo pozvracel. Narutovi se u toho pomyšlení zvednul žaludek.
Otočil se a radši šel znovu do Itachiho pokoje. Vylezl po schodech nahoru. Prošel chodbou. ,,Kde je vlastně ten pokoj?" zděšeně si uvědomil Naruto. Rozhlížel se po dveřích. Pak si řekl, že to dá podle instinktu. Rozešel se chodbou. Po chvíli se zastavil u jakých si dveří. Nadechl se a otevřel je. Ozval se rachot a na Naruta spadnul mop a kýbl.
Asi o deset minut později stál Naruto u dalších dveří. Znovu se nadechl a otevřel. Vešel do prázdného pokoje. Bílé stěny a nikde nic. Naruto si označil dveře a šel k dalším. Otevřel je a... z nich na něj koukal Kakuzovo pes! Naruto se zachvěl při pohledu na něj. Radši zavřel dveře a napsal na ně ,,Pes!". A šel dál.
Po asi 14cti omylech kdy se dosta do, kumbálu, prázdného pokoje, koupelny, Peinova kanclu, záchod a spoustu jiných míst našel Itachiho pokoj. S úlevou si sednul na Itachiho postel, ale radši ještě zamknul dveře. lehnul si utahaně na postel. V mysli mu probíhaly vzpomínky. Po chvíli znovu usnul...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eli-san Eli-san | 1. srpna 2012 v 15:05 | Reagovat

Já se strašně těším na další díl pokud teda bude,ale i tak tyhle příběhy jsou fakt božííí :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama