Naruto x Itachi 2

3. dubna 2011 v 9:23 | Cooky |  Yaoi
Itachi seběhnul schody. Pak spomalil a svím obvyklím tempem dorazil dolů. Pohlédl na Kisameho. Ten pokynul hlavou ke společenské místnosti. Itachi do ni vešel. Za nim se prudce přibouchli dveře. Byla tam tma jako v pytli. Pak se rozsvítilo.

Před Itachim stál Deidara. Bez trička. Deidara si skousnul si spodní ret a doufal že pro Itachiho vypadá dost svůdně. Itachi zvednul jedno obočí. ,,Co zas chceš?!" koukal znuděně na Deidaru. Ten uplně strnul. Nechápal jakto že Itachi stále odolává. Itachi se otočil na podpatku a vracel se pomalu ke dveřím.
Dei ho rychle objal kolem pasu. ,,Neodcházej. Co na to všechno zapomenout? Být znovu spolu?" vemlouvavým sladkým hlásek se Dei vtíral Itachimu. Ten ho znovu spražil pohledem. Odkopl ho od sebe a došel ke dveřím. S podivem zjistil, že jsou zavřené. Otočil se na Deidaru ležícího na zemi. Ten zvednul hlavu a rozzářili se mu oči. ,,Itachi-san! Já tě tak miluji! " skočil mu okolo krku. Itachi se podíval na Deidaru. Pak si vzpoměl na Naruta. Znovu ho ze sebe schodil. ,,Nic nebude! Seš děvkař! S tebou už nechci mít nic společnýho." pronesl Itachi chladně. Pak aktivoval Sharingan. Dei se leknul a rychle otevřel dveře.
Itachi pak odešel. Podíval se zlostně na Kisameho. Ten stuhnul a sledoval Itachiho co udělá. Itachi ho jen obešel a zamířil nahoru znovu za Narutem. V duchu se mu ulevilo, že to před Deidarou vydržel a nevykřikl, že už někoho má. Z očí mu zmizel sharingan a pokračoval dál temnou chodbou.
Naruto mezi tím stále seděl na posteli. Zachumlal se do deky a sledoval co se děje venky za oknem. Po chvíli uslyšel šramot u dveří. V mžiku se schoval pod postel. Do pokoje vešel Hidan. Začal šmejdit kolem. Naruto se ani nehnul a sledoval co bude dělat. Hidan mezi tim zašel do koupelny. Pak vyšel a zkoumel věci v pokoji. Pak našel Itachiho dlouhou katanu a vzal si ji. Pak začal šmejdit na balkoně. Ale znovu vyšel sklamán, že nic nenašel. Naruto strachy ani nedejchal. Sledoval kam půjde to bílovlasý něco tentokrát.
Ve chvíli co se Hidan nebezpečně přibližoval k postely do pokoje vešel Itachi. ,,Co tu chceš!" zamračil se na Hidana. Sebral mu svoji katanu. Hidan se usmál a zmizel ze dveří. Itachi zavřel dveře a rozhlédl se okolo. Naruto pomalu vylezl z pod postele. ,,Už je pryč?" zeptal se trošku roztřeseným hlasem. Itachi položil katanu a objal Naruta. Pro jistotu znovu zamknul dveře. Sednul si na postel a Naruta si stáhnul k sobě, Překryl ho svým pláštěm a hladil ho po vlasech. Na rtech se mu znovu objevil úsměv.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Máš ráda čaj? Jestli ano.. click xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama