5.kapitola

19. března 2011 v 13:47 | Cooky |  Má jiná povídka..

Běželi jsme jako ozávod. Šlo oživot mím kamarádům. ,,To nemůže skončit dobře!'' pomyslela jsem si. Najednou jsem začínala cítit teplo. Jako kdyby sálalo z mého nitra. Nabrala jsem na rychlosti. Už jsem stála na kraji té rokle. Viděla jsem jak Jonoi a Daidara pomalu s tou větví padají dolů. V tu ránu mi to docvaklo. ,,Kloni!'' vykřikla jsem. Rychle jsem udělala asi 12 tuctů klonů a skočila s nimy dolů do rokle.

Padala jsem strašně rychle. Ale některé klony i běželi. Dole poté udělaly všechny klony substituční jutsu. A já jediná jsem stále padala. Dostala jsem se ke stěně a rozeběhla se po ní dolů. Když jsem se dostala k Daidaře všimla jsem si že Jonoi je omráčený. Daidara byla šťastná že mě vidí. rychle jsem ji chytila. Snažila jsem se trochu zbrzdit. Nešloto! To není dobré já jsem počítal s tím že když se k nim dostanu tak je chytím, zastavím se a pomalu je odsebe odvážu. No ještě je tu jedna možnost. Vitáhla jsem kunaj a rychle s ním přeřízla provaz. Chytla jsem Jonoe a Daidaře jsem pověděla aby trošku brzdila na stěně a těsně nad klonama uvolnila čakru. Já sama jsem Jonoe hodila na svoje záda a udělala to samé co Daidara.

Za pár minut u nás byla i Hynushi sensei. S ní jsme se dohodly, že úkol přenecháme jinému týmu a místo toho odneseme Jonoe do nemocnice a budeme trénovat. A navíc jsem si všimla že i Hynushi sensei navipadá moc v pořádku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu? tak CLiCk

*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama