Kapitola 4.

20. února 2011 v 12:00 | TenTen |  Má jiná povídka..

A sledovali. Vážně nás vedli k rokli. Byla jsem vystrašená. Ale najednou jsem si všimla že Jonoi měl na chvíly oranžový vlasy. Okamžitě jsem to řekla Hynushi. Doopravdy to tak bylo protože se mu vlasi stále měnily. Hynushi sensei na něj zaůtočila. V tu ránu se změnil a vipadal asi takhle.

Byla jsem viděšená. Najednou se z Daidari stala modrovlasá holka odost větší než já. Lekla jsem se ještě víc. Kdo to byl? A kde jsou Jonoi a Daidara. To by mě doopravdy zajímalo. A ještě něco ta holka vipadala takhle!


,, Aaaaaaaaaaaaaaa!'' zařvala jsem. Ale to už na mě zaůtočila. Rychle jsem jí uhnula. A skočila jsem asi 8-9 metrů od ní. Vyvolala jsem si do ruky proud zelené čakry a vislala ho na tu holku. chvíli byl vidět , ale pak zmizel. Ta holka byla zmatená. A já jsem tu kouli poslala jí do zad. Omdlela a ten kluk se kní vrhnul jako kdyby mu na ní nějak extra záleželo. V tu chvilku jeho nepozornosti jsme je obklíčily. A sensei z nich páčila kde jsou Jonoi a Daidara. Nakonec nám řekl že visí v rokli za jednu z těch suchých větví. Strašně jsem se viděsila. ,, Křach!!!'' ozvalo se od rokle.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama