Emo Bunny Girl

20. února 2011 v 17:39 | TenTen |  To co se týká mé osůbky.. :D
Jakožto velmi nevypočitatelná osoba vás upozorňuji! Číst tento text pro vás může být krajně nebezpečné! Může to mít i vedlejší účinky v podobě celoživotního psychyckého traumatu!! I tak vám děkuji že čtete :D

    Mé poslání je traumatizovat svět.  Mím potěšením je, když vidím okolí trpět.  V mích mzšlenkách jsou samé zlomyslnosti a úšklebky. I přes toto šechno se najde den, kdy mi začne pořádně hrabat :D

A tento den byl prááávě včera. Hrabalo mi krásně. Byla jsem totiž nakupovat s kamarádkou Luckou. A to bylo upe moooc best. Připoměli jsme si veškerý naše fóry a prošli sme spousty obchodů. nejdýl sme byli v  Clair's. 
Je to fakt COOL obchod s věcma na PARTY a doplňkama. Strávili sme tam asi 15 minut a to tím, že sme si skoušeli čelenky, kloboučky, rukavice, řetízky a náhrdelníky, náramky a prohlíželi náušnice a peňeženčičky, či pouzdra na mobil nebo taky tašky a fakt že BOMBOVÝ šátky s peříčkama.
Ale to není všechno.. Prošli sme další spoustu obchodů s oblečenim a doplňkama. A hledali jsme něco co bychom si mohly koupit :D Ale nenašli jsme nic.. A to byl problém..

Lucka mě pak musela obustit a já jsem s rodinou šla na večeři. Bylo to fajne. Indická cuisine byla vážně fajná. Mě chutnala, ale bylo toho trošičku moc..  I tak jsem si to užila a celou dobu přemítala jak na sebe upozornit. Až jsem nakonec dostala skvělej mápad.

Když jsem byla s Luskou v Clair's tak jsem si skoušeli čelenky s tykadlama, čmeláčkama a ouška či kloboučkama.  Když jsem ovšem přišla.. KLOBOUČKY TAM NEBYLY!!!!!!!  Zpropadený bárbíny co v tom chtěli jít na PARTY!!   S rozhodováním jsem si dala na čas.. A tak jsme tam strávili další příjenou půl hodinku.

Nakonec jsem si vybrala černá králičí ouška. Ale sestra a bratr si chtěli taky něco vzt. A to mě poňouklo k vybírní doplňků pro mou new image.  A tak jsem makala jak divá. A dopadlo to absolutně na KAWAI!!!!!

Vypadám roztomileji než maličkej králíček a je ze mne EMO BUNNY GIRL!!!

Emo Bunny Girl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bells Bells | Web | 20. února 2011 v 17:48 | Reagovat

Ahoj. na blogu mám fotografickou soutěž. Nechceš se přihlásit? Hraje se o velice zajímavé ceny!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama