Byl den.. byla noc... bylo všechno a bylo toho moc!!!!

13. února 2011 v 22:18 | TenTen |  Květinová zahrádka školy
Jak zní v názvu tohoto dalšího ujetého článku.... Má mysl se zasekla u jediného problému. PŘEBYTKU INFORMACÍ V MÉ HLAVĚ!!!!!!!!!!! A že jich tam mám opravdu požehnaně. A započítejte každodení řešení otázek typu: Cosi vemu na sebe? Jak zabiju či vyhubím celé lidstvo? Co mám dělat s tím malím protivou? A nebo jak se dostat co nejrychleji z domu?
Je toho opravdu mhoho. A také mé změny nálad. Začínám litovt toho, že nemůžu mít stále stejnou náladu. Bylo by mi možná líp. Taky sem hrozně unavená, jelikož sem celej víkend opravdu neodpočívala. Sem prodávala a tancovala. Trpěla návštěvu u rodiny, kteří se mě ptali na to jaký byl můj ples. A co jim mám na to říct když sem tam strávila asi 1 hodinu a půl? No samo sebou že sem si musela něco vymyslet!! A co?
Tak třeba proč nemám fotky? Vybyl se mi mobil. A proč nefotil táta? Ten telefonoval. A co máma? Neměla mobil. Všechno zabralo. Ale bratranec, ktermu je už 18 mě prokoukl. Letos maturoval a přesně věděl co se asitak stalo a jak se cítím. Měla sem příšernej pocit. Celej život se mi hroutil. Kéž bych zejtra nešla do školy a neslyšela od ostatních jak to bylo príma a jaká je škoda, že jsem tam nebyla.....
JASHINE ZA CO MĚ TRESTÁŠ????!!!!!

me
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TheMileynka TheMileynka | Web | 13. února 2011 v 22:25 | Reagovat

prosím hlásek na
http://kyticka10.blog.cz/1102/finale#komentare
jsem tam jako TheMileynka díky ráda oplatím 8o)
PS promiň nenašla sem reklamy :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama