3. kapitola

19. února 2011 v 12:00 | TenTen |  Má jiná povídka..

,, Uvaaaaaaaaaaaaa!'' zívla jsem. Stále mám pocit jako kdybych ještě spala. Vedle mě ovšem stojí Daidara a Jonoi. Oba dva se na sebe podívají. Ale ne jako předtím. Byl to takovej úšklebek. Potom se od sebe odvrátili a vedli mě někam do lesa. Byla jsem z toho na vážkách. V lese mi nasadili pásku tak abych neviděla a neslyšela. Najednou mi pásku ztrhli a strčily do mě. A v tu chvíli jsem padala z velké propasti.

,, Aaaaaaaaaaaaaaa!'' zaječela jsem. Ale najednou vidím že ležím na zemi vedle postele. Aha sen. Možná se splní. A kdyby jo tak nevím co mám dělat. Chvilku jsem dumala. A pak jsem na něco přišla. ,, Už to mám!'' zvolala jsem. ,, Až se sejdu se senseem tak mu to povím. A on mi řekne co si o tom myslí. '' říkala jsem si pro sebe. Najednou jsem se podívala na hodiny. ,, Aaaa! Je pozdě!'' vikřikla jsem. Hned jsem se začala oblíkat. Vzala jsem si do batohu jen pár nejnutnějších věcí jako ja pití svačina a bloček se spoustou tužek abych mohla kreslit zvlášnosti které uvidim. Dole jsem popadla housku a kousek jablka které jsem měla nejblíže po ruce. A pádila jsem na určené místo.

Nikdo tu ještě nebyl. Nebo už nebyl. ,, Chrrrrrrr! Prask, skříp.'' Vycházelo to z křéví na okraji lesa. Otočila jsem se. Ze křoví vylezla Laila a Jonoi. A.... měli...... ty úšklebky. Lekla jsem se. V tu chvíli jsem za sebou uslyšela kroky. Udělala jsem si klon a ryhle jsem se otčila. Za mnou přicházela Hynushi sensei. Oddechla jsem si. Jediný co mi vadilo bylo to že na mě koukala jak na blázna. ,, Proč tu máš toho klona??'' zeptala se mě opatrně. Teď mám šamci rychle jsem ji odvedla stranou. Tam jsem ji vše pověděla. Najednou se pousmála a šeptla ,, To není dobrý. Ty úšklebky o kterých mluvíš jsou jako ty co mají oni.'' ,, No to já vím. proto tu mám toho klona, abych měla někoho kdo je bude pozorovat.'' prohlásila jsem. ,, Bude meje sledovat." řekli jsme najednou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama