2. kapitola

18. února 2011 v 21:23 | TenTen |  Má jiná povídka..

,,Holky jste připravené?'' zeptala jsem se mých kamarádek. ,,Ano, teda asi.'' prohlásila Daidara. ,,Jdem si sednout. Tak jdem.'' zašklebila se vždy praktická a pozorná Gomisomaru. V tu chvíly vešel do třídy Takeshi sensei a zahájil zkoušky. Já jsem šla jako 18. a za mnou v číslech 19, 20 a 21 šly mé kamarádky. Samo sebou jsme to všechny zvládly, ale byl tu malý problém ,, Nemůžeme být všechny v jednom týmu!'' rozbrečela se Faminona u které to bylo běžné. V tu cvíli vyšel ze zkušebny nejhezčí kluk z celé akademie Jonoi. Je tak rozkošný. No posuďte.

Jonoi

Musely jsme chytat Gomisomaru která málem omdlela. Měla pocit že se na ni podíval.

Když byli všichni odzkoušeni vrátil se Takeshi sensei a radostně začal povídat,, Milý studenti, všichni jste udělali zkoušky a jste nyní genini. Zde jsou vaše pásky. A teď vás rozdělím do týmů.'' Takto to pokračovalo až do čísla 18 kdy zaznělo,, V týmu č. 18 je Jonoi, Daidara a Vanisomaru.'' Proboha já jsem v týmu s Daidarou to je super. Až na to že jsem v týmu s tím ignorantem. Ach jo. ,, Jupí!'' vykřikla Daidara která měla Jonoe moc ráda. Myslela sem že padnu, ale pak mi Daidara řekla že se neradovala kvuli tomu že je v týmu s tím ignorantem, ale protože je v týmu se mnou. Byla jsem šťastná. Ale to už jsem musela jít za náším novým senseiem. Byla to Ran. Dle mě je dobrá. A dívejte se jak vypadá.

Tenai sensei

Byla s ní legrace. Ale pak už jsme museli domů. Tak jdem spát. Ať se pořádně posilníme na další den. Budeme muset jít na první misi. Tak zatím.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama