Únor 2011

Achjo.. Achjo xD

28. února 2011 v 21:59 | Cooky |  To co se týká mé osůbky.. :D
Znovu se potvrzuje, že jsem středem pozornosti. Moje králičí uši upoutávají pozornost většiny kolemjdoucích :D Chudáci...
Jakýpak to musí být na mě pohled když se kolem nich pak řítí, ušatá králičí holka s Gothik obojkem kolem krku a ve žlutý mikině, když dohání tramvaj?
Jistě velice zajímavý. Jelikož e mi tato scéna povedla ještě dneska. A to kolem mě poklidně šlo: 5 školaček, 3 maminky s chlapečkem, 1 maminka s holčičkou, 3 jakýsi Romové, 4 chlapíci nepříliš vzhlední a 7 starších paní co se za mnou otáčely se slovy: ,,Ta má ale elánu!''
Myslím, že nic zábavnějšího než toto jsem asi nezažila. Ale tu tramvaj sem stihla. Což bylo dost plus. Lidi v tramaji pak měli snad ještě zajímavěší pohled než lidé kolemjdoucí :D.
Tramvají cestují lidé měli tu možnost spatřit mě skoro mrtvou na sedačce. Jazyk na vestě a ouška nakřivu. Opravdu rozježené vlasy a zničený obličej :D. Myslím, že zajímavější už to být nemůže.
Odpoledne bylo krásně. Udělala jsem úkoly. Hrála na flétnu. A pak jsem šla večeřet.
Po véče sem vzala noťas... Vlastně jako vždy :D A šla dolů k telce kde běžela... A ejhle! Zase Československá Super-Star... A tak jsem si řekla.. Proč neschlédnout těch pár tisíc pak co se tam jdou strapnit a těch několik málo jedinců co postoupějí aspoň do toho divadla.


prostě nic zajímavýho.. A teď mě omluvte.. nechce se mi ráno probouzet totálně zničenou takže si jdu hajnout.. :D x3

Never again... Or ever again? :D

23. února 2011 v 18:31 | TenTen |  To co se týká mé osůbky.. :D
Takže ... dneska jsem zjistila to, že mé ouška jsou chloubou inteligence :D Všichni na mě koukaj.. Děti mě maj rády.. jejich rodiče už ne tolik xD A nějak mě to echm.. rozhodilo.. Takže.. Can you read my mind? No! Chachááááááá :D Lekce angličtiny a nikdo neví co to znamená :D Já jdu..

Naruto x Itachi

21. února 2011 v 8:17 | TenTen |  Yaoi
    Pro všechny, kteří mají OPRAVDU HODNĚ SILNÝ žaludek :D Ostatním dopoučuji nečíst a jít se schovat pod postel :D

  Itachi se usmál. Stoupnul si nad Naruta. ,, Teď si vezmu to co chci..'' ušklíbl se a vrhnul silně vyzívavej pohled. Naruto zamrkal. Itachi si rozepnul plášť a hodil ho za sebe.  Sklonil se k Narutovi a kleknul si nad něj.  Přejel mu prstem po tváři a rozepnul mu bundu. Naruto se začal vrtět. Pokoušel se z toho dostat. Ale Itachi chladná ruka, která  ho chytla za vlasy a trošku zatáhla ho rychle uklidnila. Naruto pochopil, že z tohohle se nedostane.

Emo Bunny Girl

20. února 2011 v 17:39 | TenTen |  To co se týká mé osůbky.. :D
Jakožto velmi nevypočitatelná osoba vás upozorňuji! Číst tento text pro vás může být krajně nebezpečné! Může to mít i vedlejší účinky v podobě celoživotního psychyckého traumatu!! I tak vám děkuji že čtete :D

    Mé poslání je traumatizovat svět.  Mím potěšením je, když vidím okolí trpět.  V mích mzšlenkách jsou samé zlomyslnosti a úšklebky. I přes toto šechno se najde den, kdy mi začne pořádně hrabat :D

A tento den byl prááávě včera. Hrabalo mi krásně. Byla jsem totiž nakupovat s kamarádkou Luckou. A to bylo upe moooc best. Připoměli jsme si veškerý naše fóry a prošli sme spousty obchodů. nejdýl sme byli v  Clair's. 
Je to fakt COOL obchod s věcma na PARTY a doplňkama. Strávili sme tam asi 15 minut a to tím, že sme si skoušeli čelenky, kloboučky, rukavice, řetízky a náhrdelníky, náramky a prohlíželi náušnice a peňeženčičky, či pouzdra na mobil nebo taky tašky a fakt že BOMBOVÝ šátky s peříčkama.
Ale to není všechno.. Prošli sme další spoustu obchodů s oblečenim a doplňkama. A hledali jsme něco co bychom si mohly koupit :D Ale nenašli jsme nic.. A to byl problém..

Lucka mě pak musela obustit a já jsem s rodinou šla na večeři. Bylo to fajne. Indická cuisine byla vážně fajná. Mě chutnala, ale bylo toho trošičku moc..  I tak jsem si to užila a celou dobu přemítala jak na sebe upozornit. Až jsem nakonec dostala skvělej mápad.

Když jsem byla s Luskou v Clair's tak jsem si skoušeli čelenky s tykadlama, čmeláčkama a ouška či kloboučkama.  Když jsem ovšem přišla.. KLOBOUČKY TAM NEBYLY!!!!!!!  Zpropadený bárbíny co v tom chtěli jít na PARTY!!   S rozhodováním jsem si dala na čas.. A tak jsme tam strávili další příjenou půl hodinku.

Nakonec jsem si vybrala černá králičí ouška. Ale sestra a bratr si chtěli taky něco vzt. A to mě poňouklo k vybírní doplňků pro mou new image.  A tak jsem makala jak divá. A dopadlo to absolutně na KAWAI!!!!!

Vypadám roztomileji než maličkej králíček a je ze mne EMO BUNNY GIRL!!!

Emo Bunny Girl

Kapitola 4.

20. února 2011 v 12:00 | TenTen |  Má jiná povídka..

A sledovali. Vážně nás vedli k rokli. Byla jsem vystrašená. Ale najednou jsem si všimla že Jonoi měl na chvíly oranžový vlasy. Okamžitě jsem to řekla Hynushi. Doopravdy to tak bylo protože se mu vlasi stále měnily. Hynushi sensei na něj zaůtočila. V tu ránu se změnil a vipadal asi takhle.

Byla jsem viděšená. Najednou se z Daidari stala modrovlasá holka odost větší než já. Lekla jsem se ještě víc. Kdo to byl? A kde jsou Jonoi a Daidara. To by mě doopravdy zajímalo. A ještě něco ta holka vipadala takhle!


,, Aaaaaaaaaaaaaaa!'' zařvala jsem. Ale to už na mě zaůtočila. Rychle jsem jí uhnula. A skočila jsem asi 8-9 metrů od ní. Vyvolala jsem si do ruky proud zelené čakry a vislala ho na tu holku. chvíli byl vidět , ale pak zmizel. Ta holka byla zmatená. A já jsem tu kouli poslala jí do zad. Omdlela a ten kluk se kní vrhnul jako kdyby mu na ní nějak extra záleželo. V tu chvilku jeho nepozornosti jsme je obklíčily. A sensei z nich páčila kde jsou Jonoi a Daidara. Nakonec nám řekl že visí v rokli za jednu z těch suchých větví. Strašně jsem se viděsila. ,, Křach!!!'' ozvalo se od rokle.


3. kapitola

19. února 2011 v 12:00 | TenTen |  Má jiná povídka..

,, Uvaaaaaaaaaaaaa!'' zívla jsem. Stále mám pocit jako kdybych ještě spala. Vedle mě ovšem stojí Daidara a Jonoi. Oba dva se na sebe podívají. Ale ne jako předtím. Byl to takovej úšklebek. Potom se od sebe odvrátili a vedli mě někam do lesa. Byla jsem z toho na vážkách. V lese mi nasadili pásku tak abych neviděla a neslyšela. Najednou mi pásku ztrhli a strčily do mě. A v tu chvíli jsem padala z velké propasti.

,, Aaaaaaaaaaaaaaa!'' zaječela jsem. Ale najednou vidím že ležím na zemi vedle postele. Aha sen. Možná se splní. A kdyby jo tak nevím co mám dělat. Chvilku jsem dumala. A pak jsem na něco přišla. ,, Už to mám!'' zvolala jsem. ,, Až se sejdu se senseem tak mu to povím. A on mi řekne co si o tom myslí. '' říkala jsem si pro sebe. Najednou jsem se podívala na hodiny. ,, Aaaa! Je pozdě!'' vikřikla jsem. Hned jsem se začala oblíkat. Vzala jsem si do batohu jen pár nejnutnějších věcí jako ja pití svačina a bloček se spoustou tužek abych mohla kreslit zvlášnosti které uvidim. Dole jsem popadla housku a kousek jablka které jsem měla nejblíže po ruce. A pádila jsem na určené místo.

Nikdo tu ještě nebyl. Nebo už nebyl. ,, Chrrrrrrr! Prask, skříp.'' Vycházelo to z křéví na okraji lesa. Otočila jsem se. Ze křoví vylezla Laila a Jonoi. A.... měli...... ty úšklebky. Lekla jsem se. V tu chvíli jsem za sebou uslyšela kroky. Udělala jsem si klon a ryhle jsem se otčila. Za mnou přicházela Hynushi sensei. Oddechla jsem si. Jediný co mi vadilo bylo to že na mě koukala jak na blázna. ,, Proč tu máš toho klona??'' zeptala se mě opatrně. Teď mám šamci rychle jsem ji odvedla stranou. Tam jsem ji vše pověděla. Najednou se pousmála a šeptla ,, To není dobrý. Ty úšklebky o kterých mluvíš jsou jako ty co mají oni.'' ,, No to já vím. proto tu mám toho klona, abych měla někoho kdo je bude pozorovat.'' prohlásila jsem. ,, Bude meje sledovat." řekli jsme najednou.


2. kapitola

18. února 2011 v 21:23 | TenTen |  Má jiná povídka..

,,Holky jste připravené?'' zeptala jsem se mých kamarádek. ,,Ano, teda asi.'' prohlásila Daidara. ,,Jdem si sednout. Tak jdem.'' zašklebila se vždy praktická a pozorná Gomisomaru. V tu chvíly vešel do třídy Takeshi sensei a zahájil zkoušky. Já jsem šla jako 18. a za mnou v číslech 19, 20 a 21 šly mé kamarádky. Samo sebou jsme to všechny zvládly, ale byl tu malý problém ,, Nemůžeme být všechny v jednom týmu!'' rozbrečela se Faminona u které to bylo běžné. V tu cvíli vyšel ze zkušebny nejhezčí kluk z celé akademie Jonoi. Je tak rozkošný. No posuďte.

Jonoi

Musely jsme chytat Gomisomaru která málem omdlela. Měla pocit že se na ni podíval.

Když byli všichni odzkoušeni vrátil se Takeshi sensei a radostně začal povídat,, Milý studenti, všichni jste udělali zkoušky a jste nyní genini. Zde jsou vaše pásky. A teď vás rozdělím do týmů.'' Takto to pokračovalo až do čísla 18 kdy zaznělo,, V týmu č. 18 je Jonoi, Daidara a Vanisomaru.'' Proboha já jsem v týmu s Daidarou to je super. Až na to že jsem v týmu s tím ignorantem. Ach jo. ,, Jupí!'' vykřikla Daidara která měla Jonoe moc ráda. Myslela sem že padnu, ale pak mi Daidara řekla že se neradovala kvuli tomu že je v týmu s tím ignorantem, ale protože je v týmu se mnou. Byla jsem šťastná. Ale to už jsem musela jít za náším novým senseiem. Byla to Ran. Dle mě je dobrá. A dívejte se jak vypadá.

Tenai sensei

Byla s ní legrace. Ale pak už jsme museli domů. Tak jdem spát. Ať se pořádně posilníme na další den. Budeme muset jít na první misi. Tak zatím.


Byl den.. byla noc... bylo všechno a bylo toho moc!!!!

13. února 2011 v 22:18 | TenTen |  Květinová zahrádka školy
Jak zní v názvu tohoto dalšího ujetého článku.... Má mysl se zasekla u jediného problému. PŘEBYTKU INFORMACÍ V MÉ HLAVĚ!!!!!!!!!!! A že jich tam mám opravdu požehnaně. A započítejte každodení řešení otázek typu: Cosi vemu na sebe? Jak zabiju či vyhubím celé lidstvo? Co mám dělat s tím malím protivou? A nebo jak se dostat co nejrychleji z domu?
Je toho opravdu mhoho. A také mé změny nálad. Začínám litovt toho, že nemůžu mít stále stejnou náladu. Bylo by mi možná líp. Taky sem hrozně unavená, jelikož sem celej víkend opravdu neodpočívala. Sem prodávala a tancovala. Trpěla návštěvu u rodiny, kteří se mě ptali na to jaký byl můj ples. A co jim mám na to říct když sem tam strávila asi 1 hodinu a půl? No samo sebou že sem si musela něco vymyslet!! A co?
Tak třeba proč nemám fotky? Vybyl se mi mobil. A proč nefotil táta? Ten telefonoval. A co máma? Neměla mobil. Všechno zabralo. Ale bratranec, ktermu je už 18 mě prokoukl. Letos maturoval a přesně věděl co se asitak stalo a jak se cítím. Měla sem příšernej pocit. Celej život se mi hroutil. Kéž bych zejtra nešla do školy a neslyšela od ostatních jak to bylo príma a jaká je škoda, že jsem tam nebyla.....
JASHINE ZA CO MĚ TRESTÁŠ????!!!!!

me

je to hroznáááá věc...

7. února 2011 v 18:34 | TenTen |  oznámení :P
....nedivte se, že tato hrůůů za patří mezi oznámení. Ta věc, kterou tak nenávidím se jmenuje VYSVĚDČENÍ!!!!!!!!!

Je to zatraceně hnusný papír, s ještě zatraceně hnusnějším textem. Je to ta hrůza která se dává v pololetí a na konce šk. roku.  A tudíž, že právě teď bylo pololetí jsme tu zatraceně hnusnou věc dostaly domů. =="
Tím se stalo, že já mám niní zaracha ještě na celé 2 týdny a nevím jak to vydržím. Tudíž bych chtěla poprosit o stpení se psaním článků atd. 


Děkuji za pochopení... Vaše Hidanofilka Cooky

COOKY