Zase mi hrabe.. Pořád mi hrabe :D

15. ledna 2011 v 12:58 | Tenten |  To co se týká mé osůbky.. :D
   Takže to začíná být velmi povedené. Myslím že mi totálně hrabe a to z čistě Hidanofilních důvodů :D. Je to zajímaví jek zvládám být kompromisní atd. A to bych měla zabíjet lidi na potkání.

       Takže třeba včera: Přišla jsem radostně domů, že konečně bude klid. Ale co se nestane! Vlítne mi tam jakási pošahaná Mitsumi a že prej s mim klukem čeká dítě. Načež já koukám jako opravdu skvělý Hidanofil a povídám jí, : ,,A co já s tim jako?" To ona do mě okamžitě začala rejt, že se s nim mám rozejít, jinak jí donutí to dítě potrati. Ale když se veme v potaz to, že za mnou běhala jak torpédo, tak by to dítě dávno na ni koukalo támhle někde z mráčku.


        To jsem jí povídala, že mě to je jedno a že mě už se to netýká. načež ona vytáhla katanu, že mě zabije jestli se s tím děvkařem nerozejdu :D. Jo to já jsem tu katanu vklidu odklonila a povídám jí,: ,, Heleďte se madam. Nevím co s nim máte, ale já už sem se s ním rozešla před tejdnem. A navíc co po mě chcete? běžte si ty svoje bojový choutky provozovat jinam. :D" Ale mám takový zajímaví pocit, že to nezabralo.
        Velmi čile po mě máchla tou katanou ( ještě že s tim uměla asi jako já si poradím s matikou :D). Jo to jsem jí mrštně otočila a vyhodila z bráku se slovy, že můj dům je můj dům a nikdo mi ho ničit nebude a s bláhovým přesvědčení, že už odešla jsem si udělala čaj. Ale ona byla jaksi vytrvalá. Vrazila mi do baráku a houkla na mě, že dokud nebudu mrtvá tak neodejde. Načež zase začala útočit. Jo to už mě dopálilo a tak jsem to hezky vyblokovala a s nadšením sem jí odpověděla, že mě zabít nesmí. Přece by po ní šli veškerý ANBU z Konohy že?
        Ani to jí nezastrašilo a útočila dál. měla jsem pocit, že v onoze budeme potřebovat postavit speciálně hlídanej blázinec :D. Naštěstí tam přišel ten kluk. Tedy ten hnusnej a nechápající děvkař, kterej si ji odvedl pryč.  Jenže tahle dračice se ani od svého,,miláčka" uklidnit nedala. :D Znova zakřičela, že jestli nezemřu sama, tak mě bude muset zabít. Vytrhla se mu a šla mi zase likvidovat obejvák.. Načež jí musel on omráčit a já už s velmi znechuceným pohledem na rozsekanej gauč jsem konstatovala,: ,,Zabiječka bude až zejtra.. Na tohle se musím vyspat." A klidně jsem odešla pryč. Myslím, že už mi život na tomto světě není souzen X3. Takže kdyby náhodou jste četli v novinách jak se jakási dívka s kosou a již úplně mrtvá našla na břehu řeky tak se moc nedivte. To budu já a to že už konečně budu tam kde mám být.
          Tudíž v místě odkud není návratu. V místě kde je vše měkký. Na místě kde je všechno všecičko sněhově bílé a kde na vás někdo neustále kouká.... Ano. Uhodli jste to.. Jsou to Bohnice xD Takže naviděnou v blázinci :D


A ty nekoukej tak blbě! :D
jo taky sem takhle koukala :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama