Yaoi!! Naruto x Itachi

22. ledna 2011 v 8:30 | Tenten |  Yaoi
Pokračování prvního dílu Yaoi povídky. Užívejte si to v pokoji. :D Pokud nejste příznivci Yaoi a nebo jste slabší povahy a přesto se odhodláte číst... Přeji vám ať odpočíváte v pokoji. :D

     Itachi nechápavě koukal. Naruto byl taky překvapenej, ale ani mu nebylo nepříjemný, že nad ním je Itachi. Ten měl obě ruce u jho hlavy tak aby na něj nespadnul.  ,,To bylo schválně?" zeptal se klidně Itachi. Naruto zavrtěl hlavou a trošku se začervenal. Viděl jak se na něj Itachi upřeně kouká. Itachi trošku znejistil. Naklonil se k Narutovu uchu a zašeptal,: ,,Copak?" lehce se usmál aby to vypadalo, jako že to dělá záměrně.

    Naruto senou lehce trhnul. Trošku se zachvěl a bylo vidět jak ze sebe nemůže dostat odpověď.  Itachi se ušklíbl a rozepnul si plášť. Naruto vyplašeně koukal na to co bude Itachi dělat. Itachi si stáhnul plášť a hodil jej přez Naruta. ,,Jdeme ty pako.." řekne tiše a vstal. Rozešel se dál lesem a kapky deště bubnovaly na jeho teď již nepříliš kryté tělo. A znova vytvářeli tu melodii. Melodii domova a přátelství. Klidu a míru. Krásy a štěstí... Při těchto pomyšlení se Itachi otřásl.
   Naruto vstal za Itachim a šel. Už mu nebyla taková zima. Docal byl překvapen, že mu Itachi pučil svůj plášť. Ale nic neříkal. Jenom ho sledoval, svýma blankytně modrýma očima a přemýšlel, proč to Itachi všechno dělá. Proč on ho vlastně vede? A kam ho vede? Co s ním chce dělat? A bude to bolet?  Všechny tyhlety otázky měl Naruto na srdci. Ale nezeptal se. Zvláštní pocit toho, že Itachi teď přemýšlí ho ppřimělo aby byl potichu.
     Toho si Itachi všimnul. Podíval se po Narutovi.  Zastavil se a koukal na něj. Sundal si ten svůj slamák a dal ho Narutovy na ty rozcuchaný vlasy.  Pak šel klidně dál. Prodíraly se lesem a stále se blížili k sídlu Akatasuki. A to si zřejmě začal uvědomovat i Naruto, jelikož dohlan Itachiho a šel vedle něj. Hlau sklopil a vrátil mu kobouk i plášť.
   Itachi se ušklíbl. Ale byl to pokus o úsměv.  Nasadil si plášť i klobouk a svázal Narutovi ruce za zády. Pak ho vedl klidně dál a v očích zapnul sharingan. Naruto to udiveně sledoval a ani necekl. Jen čekal co z toho bude. Věděl, že Itachi si chrání krk. A věděl dokonce i to, že Itachi toho ví hodně.
   Itachi ho přivedl přímo před sídlo Akatsuki. A pak.. Naruta omráčil! Pak si ho hodil přey rameno a šel ho ukázat Peinovi. ( nebudu popisovat, jak se dostat do sídla akatsuki.. ještě by ste jim tam nalezli xD ) A odnesl Naruta jakoby do cely.
   Naruto se probral v černym pokoji na poměrně tvrdý posteli. Na věšáku před ním uviděl Akatsuki plášť a ten Itachiho klobouk. pokisul se yvednout, ale zjistil že to nejde. Měl spoutaný ruce. Trošku překvapeně sebou škubnul. A to když se Itachiho hlava vyořila vedle něj y poya postele kam neviděl. Pokusil se vypísknou, ale měl yaváyanou pusu. S hrůzou si uvědomil co to může znamnat.

Pokračování.. příště... xD
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yuki-cat Yuki-cat | E-mail | Web | 30. ledna 2011 v 17:14 | Reagovat

Zajímavé, jsem zvědavá jak to bude pokračovat. :-)

2 Cooky Cooky | Web | 12. března 2011 v 11:56 | Reagovat

[1]:  jj už tu sou další dva díly :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama