Tenten&Obito- Povídka

22. prosince 2010 v 17:58 | Tenten |  Povídky a příběhy... :3
Tichý den. Krásný den. V Konoze bylo brzké ráno. Ptáci štěbetali raní veselou písničku a poletovali jarním čistým vzduchem.  Tráva byla ještě plná rosy. Ale už v tu chvíli se dva ninjové procházeli. Měli těsně před misí. Za hodinu měli vyrážet.

        Tito ninjové byli opravdu speciální. Byl to Kakashi-sensei a Tenten-chan.  Oba dva měli stejnej úkol... Dostat se k Orochimarovi! A měli jít spolu.  A proč zrovna oni? Jelikož Naruto se hnal za Sasukem a Sakura šla s ním.  Neji a Lee bránili vesnici Kamenou. A tak tu zbyli jen Kakashi a Tenten. A ted už i oni museli vyrazit na misi.
        ,, Můžeme? " zeptal se Kakashi stojící za bránou. Zaklapl knížku a dal si ji do batohu. ,,Jistě. Jsem připravena. " obvětila Tenten a seskočila z brány. Stoupla si vedle Kakashiho a koukala po cestě do lesa. ,, Dobrá tedy.. Jdeme. " odvětil Kakashi a vyrazi. Tenten kývla a šla za ním. Konoha se jim pomalu strácela za zády.  Les pomaru uzavíral veškerý výhled.
          Po hodině cesty se vzdálili od cesty po které doposavaď šli.  Tenten se držela poblíž Kakashiho a sledovala akýkoliv pohyb okolo. Kakshi ji s usměvem sledoval. Najdnou ji chytil za pas a přemístil je před sídlo Orochimara. Ukázal Tenten ať je potichu a odstranil stráže. Tenten jen kývla a šla dál. 
         Chodby byli opravdu temné. V jednom kuse se museli schovávat před strážema a poddanýma. Byli opravdu všude. Prošli všechny chodby, všechny dveře, ale nikde nebylo to co hledali. Nebo spíš ten koho hledali. ,, Schůůů, schůůů! " ozvalo se z chodby před kakashim a Tenten. Kakashi vzal Tenten za ruku a zatáhl je do nějakejch dveří. Lehce je za sebou přivřel a poslouchal až ten někdo přejde.
         Tenten se otočila a spatřila velkou báni. V ní byl kluk, asi tak starej jako ona. Měl brýle a hnědý vlasy. Byl tam jen v trenclích a okolo něj byla nějaká voda plná bublinek. ,, Mistře Kakasi." pronesla Tenten opatrně. Kakashi se otočil a spatřil to samé co Tenten. Strnul úžasem i překvapením. ,,Obito-san.." vyhrknul Kakashi.  Rozbil báni a vytáhnul Obita ven. Položil ho na záda a koukal na něj. ,,Tenten.. Udělej s ním něco ať se probere!" vyhrknul. Tenten přiskočila a začala Obita léčit. Docela se jí zamlouval. 
         Otevřel oči. Obito otevel oči. Měl je černý jako každej Uchiha. Tenten nad ním nakolněná se usmála. ,,Kakashi-sensei už se probral." šeptla a zmizela Obitovi z dohledu.  kakashi se nahnul nad Obita. Vyděl že má obě oči. A obě se sharinganem.  ,, Kakashi? " dostal ze sebe Obito. Nevěděl co se děje. ,, Obito nehýbej se." přikázal mu Kakashi a otočil se na Tenten, která stála opodál. ,, Sežeň mu nějaký oblečení prosím. " přikázal jí jemně Kakashi.  Tenten začala hledat po místnosti.  Obito si sedl a pozoroval Tenten. Docela se mu zamlouvala.
          ,, Tady... " podala Tenten Obitovi jeho původní oblečení. ,, Díky" odvětil Obito. ,,Nemáš zač." usmála se Tenten a stoupla si za Kakashiho.  Obito se oblíkl a srovnal si bríle. Vlasy mu už uschnuly.  Postavil se na nohy. Teď si teprve všiml jak Kakashi zestárl. ,, Kakashi ty jsi ale starej."  koukal Obito překvapeně.  Kakashi si to uvědomil taky.  Usměje se. ,, Zato ty jsi se vůbec nezměnil." poznamenal a vyšel ze dveří.  Tenten strnula a Obito taky... Za dveřmi stál on.
          ,, Tak jste ho našli. Gratuluji." ozval se důvěrně známí sičivý hlas.. Kakashi se podíval Orochimarovi přímo do očí. Ten se jen kašlavě rozchechtal.  Obito z nenadání vyrazil a kopnul Ororchimara do břicha. Vzal Tenten za ruku a běžel s ní ven ze sídla. Kakashi je následoval a kril jim záda. ,, Za nimi!" rozkřikl se naštavně Orochimaru.  Veškerá stráž ororchimara se hnala za nimi. A dost rychle.
            Obito s Tenten a Kakashim už vyběhli ven. Kakashi hodil dvě kouřový bomby do vchodu a utíkali dál.  Najednou se před nimi objevila Ororchimarova stráž. Vrhla se na ně a už chtěla zaútočit. Obitovy se rudě rozzářil sharingan v očích. Vytáhl katanu co sebral Ororchmarovy a začal bránit Tenten. Kakashi se dal do útoku taky. Jen tenten tam ohromeně stála a koukala na tu bitvu. Obito jí dál bránil před jakýmkoliv útokem. Zlikvidoval spoustu nepřátel.
            ,, Obito!" vykřikla vyděšeně Tenten. Na Obita se zezadu řítil jeden z ninjů. Obito by se nestihl bránit a tak se Tenten rozhodla jednat. Skočila před Obita a nechala se probodnout místo něj. Naštěstí útočník mířil na břicho. Tenten vyprskla krev a koukala jak má břicho probodlí katanou.  Její bílí tričko se zbarvilo do ruda.
            ,, Tenuško moje!" vykřikl Obito a odkopnul od ní toho bojovníka, opatrvě z ní vytáhnul katanu a pevně ji objal.  Tenten se sesunula k zemi a nemluvila. Obitovy stekla slza. Kakashi to viděl. Zabil poslední 4 ninji a doběhl k Tenten a Obitovy. ,,Co se stalo?" ptal se trochu polekaně. Obito mu to všechno vysvětlil. Vzal Tenten do náručí a všichni spěchali do Konohy aby ji mohli předat do nemocnice.
               Podle Tsunade-sama, která si Tenten vzala osobně do péče, měla na mále. Kdyby jí donesli jen o 15 minut později, už by jí nebylo pomoci. Teď leží Tenten v nemocnici a je v komatu. A ještě nějakou chvíli byla. A to asi týden. Pak už se probrala zase zdravá. A to ji okamžitě vítal Obito.
              Za měsíc už byli Tenten a Obito víc než přátelé. Většinou vysedávali u jezera a povídali si o všem co je zajímalo.  A dělo se to co všicni znáte.. A tak tu byl rozkošný pár Obito a Tenten. A mám pocit že měli i svatbu. A děti.. A Uchiha klan se jaksi a hrdě rozrostl :D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 10. června 2011 v 20:52 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

2 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 3. září 2011 v 21:44 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

3 aikoandsayuri aikoandsayuri | 26. prosince 2012 v 18:17 | Reagovat

jU VELMI ZAJMAVÝPÁR TO BY MĚ NENAPDALO MOC SE MI TO LÍBILO PRÝ tENUŠKO HEZKÝ LÍBÍM SE NÁM :D

4 Ruhiki Ruhiki | Web | 26. prosince 2012 v 22:30 | Reagovat

[3]: Moc děkuju.. Já mám ráda takové méně výrazné postavy ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama