Tenten a Hidan

22. prosince 2010 v 18:01 | TenTen.sama |  Povídky a příběhy... :3
Byl krásný den. Tenten se bezezbraní a v šatech s rozpuštěnýma vlasama procházela po louce.  Trhala květiny a pletla z nich věneček. Byla tak zabraná do pletení a pobrukování si písničky, že si nevšimla ž e se k ní zezadu blíží Hidan. A dál si netušíce petla věneček.

    Hidan jí zezadu chytl za pas. Tenten vyjekla. ,, Jesrli se otočíš tak tě zabiju! " šeptnul jí do ucha. ,, Kdo jsi? " šeptala vystrašeně Tenten. Hidan se rozchechtal. ,, To tě nemusí zajímat. " odsekl a vzal jí do náruče. Tenten nechápavě koukala.  Usmála se lehce. Hidan koukal jinam.
    Vyskočil na strom a skákal lesem k sídlu. Bezeslov si nesl Tenten dál. ,, Kam mě neseš? " ptala se Tenten. Odpověd nedostala. ,, Proč mě chceš unést? " vyzvýdala dál. Ale zase se jí nedostalo odpovědi. Tenten usoudila že to nemá cenu. Už jen s úsměvem koukala někam do dáli. Hidan nechápal proč se usmívá. Koukal před sebe a skákal dál.
    Po chvilce se na něj Tenten podíval. A Hidan na ni taky, když se jejich pohledy střetli tak oba rychle ucukli pohledem. Tenten se lehce začervenala a Hidan se jen usmál. Běžel dál a po Tenten už ani nemrknul.
     Když dorazili do sídla tak jí zavřel do bílího pokoje bez oken a s jedněma dveřma. Zavřel jí tam a odešel. ,, To sem mohla bejt zavřená klidně doma a né tady. " odfoukla si Tenten vlasy z obličeje. Sedla si na židli co tam byla a začala se hrozně nudit. Koukala do země a nezvládla ani přemýšlet.
     ,, Náš vězeň se nudí? Koukej se pobavit! " vyštěkl nějakej úlisnej hlas. Tenten vyskočila ze židle. ,, Neudělala si to! Pobavím tě sám! " vyštěkl ten hlas a najednou začali na tenten lítat černý tyče. Tenten jen tak tak uhýbala. Sem tak jí nějaká protrhla oblečení.  Postupně  to bylo rychlejší a rychlejší. Tenten měla na mále. Najednou se to zastavilo. Tenten začala oddychovat. A přestala dávat pozor.
        Z nenadání se na ní vyřítila poslední tyč. Tenten vykřikla a bezmocně pozorovala jak se k ní tyč řítí obrovskou rychlostí.  ,, Ne! " vykřikl Hidan. Najednou stál před Tenten. Rukou odrazil tyč a ta se zabodla do zdi.  ,, Nech jí! " křičel zlostně.  ,, Je moje! Já jí sem přivedl! A nikdo jí ubližovat nebude! Baka! " vykřikoval zlostně Hidan a přitom objal Tenten. Ta jan nechápavě koukala co se to děje xD.
         ,, Co to děláš? " vykřikl naštvaně Pein. Objevil se u Hidana. ,, Nic co by tě mělo zajímat! " vyjekl Hidan. Vzal Tenten do náručí a vyběhl ven. ,, Co se děje? " ptala se vyděšená Tenten. Hidan neodpověděl a běžel do lesa.  Tenten se k němu přitiskla. Hidan si jí nesl zančnou chvíli a ještě si jí držel blízko sebe.
            Došli do Travní vesnice. Hidan tam šel do nějakýho domu a vykopal odtamtaď ty lidi. Položil si Tenten na postel a sedl si k ní. ,, Nechci aby ti někdo ublížil. " šeptne a dlouuuze jí políbí. Tenten polibek opětuje ,, Já tebe taky. "  Stáhla si Tenten Hidana na sebe. Tense jen usmál a zajel jí rukou pod triko. Tenten zčervenala a políbíla Hidana. Ten z ní to tričko stáhnul úplně. Tenetn Hidanovi rozepla plášť. Přitiskla se na jeho hrudník a šeptla ,, Asi jsem se zamilovala." Hidan z ní stáhl i kalhoty. ,, Já už dávno." Políbil jí na krk a polibky sjížděl níž, přitom jí sundal podprsenku.  Tenten se začervenala ještě víc.
             Hidan se jí polibky zastavil na prsou. Jedno jí držel rukou a to druhý líbal na bradavce. Tenten vzdychla Hidanovy do ouška. To ho povzbudilo a sjel polibky až na bříško. Tenten zavzdychala hlasitějš a prohrábla Hidanovy vlasy.  Híďa jí dlouze políbil a pak z ní stáhl kalhotky. Tenten Hidanovi sundala trencle. Ten si jí sjel polibkama až dolů a začal jí dělat pusinkou. Tenten to samo sebou dlouho nevydržela a udělala se mu do pusí. Hidan to všechno spolikal a pak si ho nasměroval a vniknul do jí.  Tenetn za sténala.
            Hidan začal nekompromisně přirážet. Tenteniny steny ho vzrušovali natolik, že o něco zrychlil. Tenten mu sénala do ouška. Hidan se po chvíli udělal. Tenten zavzdychala a vydechla. Podívala se Hidanovy do očí. Hidan na ňu koukne taky a vyndá ho z ní. Všechno slíže a lehne si vedle ní. ( přikryl je oba dekou a usnuli.
             Ráno se probrali vedle sebe. Věděli co se stalo. Políbili se a oblíkli, Normálně všechno a pak šli do Konohy. Tam se ibydleli u Tenten a žili spolu ^^.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 asdfasdfasdf asdfasdfasdf | 19. června 2013 v 17:22 | Reagovat

O_O  :D  [:tired:]  ???  :-!  :-P  :-|  :-?  :-x  8-)  8-O  :-D  ;-)  :-(  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama