Prosinec 2010

Spala bych, spala.... :D

30. prosince 2010 v 17:56 Galerie
Jááááááááááááj! :D Jsem unavená až hanba! Nemáte někdo lék proti nudě a ospalosti? To nejde nezívat v jednom kuse.. Tedy né u mě.. jesli něco máte tak mi to hlašte! budu ráda ^^

spát

Ano to jsem já ....já posedlá do Anime :D

25. prosince 2010 v 13:33 To co se týká mé osůbky.. :D
Milí zlatí. Já se stále nemůžu rozhodnout kdo je nejvíc sexy klučičí postava z Naruta... A potřebuju nutnou pomoc. Tak vás tedy snažně prosím já sem dám obrázky kluků a dolů k tomu anketu a vy mi hlasujte.... za nějakou dobu vyhlásím výsledka jelikož já se opravdu nemůžu rozhodnout. Děkuji předem za hlasování.

Neji:
Nejiiiiiiiiiiiiisek


Tenten a Hidan

22. prosince 2010 v 18:01 | TenTen.sama |  Povídky a příběhy... :3
Byl krásný den. Tenten se bezezbraní a v šatech s rozpuštěnýma vlasama procházela po louce.  Trhala květiny a pletla z nich věneček. Byla tak zabraná do pletení a pobrukování si písničky, že si nevšimla ž e se k ní zezadu blíží Hidan. A dál si netušíce petla věneček.

Tenten&Obito- Povídka

22. prosince 2010 v 17:58 | Tenten |  Povídky a příběhy... :3
Tichý den. Krásný den. V Konoze bylo brzké ráno. Ptáci štěbetali raní veselou písničku a poletovali jarním čistým vzduchem.  Tráva byla ještě plná rosy. Ale už v tu chvíli se dva ninjové procházeli. Měli těsně před misí. Za hodinu měli vyrážet.

A nadchnul mě new žánr :D

22. prosince 2010 v 14:25 | TenTen |  Yaoi

Milí lidičkové, kteří se rozhodnete sem ještě někdy zavítat. S mou neskonalou vůlí pohnout se dobpředu jsem zjistila, že .... Mám novej žánr obrázků co si mohu prohlížet :D. A to tak neskonale hrdej, že ti co mají slabší žaludky ať se raději otočí. Jelikož je to mé velice hrdé a mnou populární YAOI :D