život je zvláštní věc.....

26. září 2010 v 3:51 | Tenten |  uplně mimo :D

     Život je zvláštní věc.... Nikdy nevíte co vás potká.... Je zajímavý jak se životy různejch lidí prolínaj a ovlivňujou život dalšího člověka. My lidi mám v povaze všechno zkoumat a nenechat věci tak jak jsou.... Nechceme nic nechat náhodě. U všeho hledáme logický vysvětlení. 

        Co kdybychom to jednou nechali tak jak to je? Možná by nám bylo líp. Už ted se snažímě přijít na to jak vzniknul vesmír. Proč a kdy? Díky lidem který ani neznáme se ted všechno učíme abychom se mohli podílet na dalších a dalších výzkumech. Ti vědci asi nepochopili, že ikdyž vymyslej látku na jednu nemoc, tak je tu hned další, která má stejný úkol jak ta předchozí. Odlidnit naši planetu. Lidí je hrozivě moc a to je problém.

          Nikdo si zřejmě nevšiml že lidí je hrozně moc. Je tu tolik žen s nákazou nějaké smrtelné nemoci na kterou se umírá. A oni jim prodlužují život. Ano možná se i vám zdá že to je dobrý nápad. Ale prodlužovat jim trápení, i když věděj že umřou? To je divný. Ty lidi se pak zbytečně trépěj. A i kdyby teď chtěli ukončit svůj život. I by o to poprosili lékaře.... Nedostanou kladnou odpověď. Každý má právou utvořit si vlastní osud, ale ti ostatní by jim v tom neměli bránit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama