Láska z vodopádu

26. července 2010 v 18:07 | Tenten |  Povídky a příběhy... :3
Bylo odpoledne, parné léto. Všichni byli zalezlí ve stínu nebo doma. Vlastně všichni ne, tým Gai se měl sejít na cvičišti. Už se čekalo jen na Tenten. Když přišla tak Gai spustil ,, Jsem rád že jste tu všichni i když je tak krásně. Jen jsem vám chtěl oznámit že nyní odjíždím na kratší sostředění tady s Rockem Lee.'' vypravil ze sebe hrdě. ,, Dobrá, ale co já a Neji. My tu máme zůstat?'' optala se Tenten. Né že by jí nějak vadilo že jedou pryč, ale nevěděla co pak bude dělat. Gai sensei na ní pohléd a jasně tím naznačil ,, DĚLEJTE SI CO CHCETE ''
Všichni se royloučili a Gai s Leem odešli, Tenten se podívala na Nejiho ,, Co budeme dělat??? '' Neji si ji změřil od hlavy k patě a prohlásil ,, Já nevím jak ty ale já jdu k jezeru. '' a odešel. Tenten byla trochu rozmrzelá, ale pak šla domů vzala si plavky a sla k jezírku v lese.

Převlíkla se a šla plavat. Bylo už hodně pozdě večer. Měsíc ozařoval jezírko i malej vodopád co do něj padal. Tenten bylá schovaná za vodopádem. Její obrys byl ve vodopádu jako nějaká krasba. Tenten se rozhodla že bude trénovat gymnastiku a tak tam jakoby tančila. Vůbec nevěděla že ji někdo začal sledovat. Ten někdo byl Neji. Byl úplně fascinovaný tím jak Tenten umí krásně tančit. Připlížil se k jezírku, postavil se a koukal na Tentenin stín tančící na vodě. Tenten však vyskočila z poza vodopádu. Dopadla lehce na hladinu. Otevřela oči a uviděla Nejiho. Dopálilo jí to a taky se trochu styděla a tak se rozkřikla ,, Ty mě šmíruješ??? To bych od Hyuugi nečekala!!! To jsi vážně přehnal Neji! Nejenom že děláš jako by tě nic nezajímalo, ale ted už i šmíruješ??? To je vážně ubohý! '' vylily si jen část zlosti a tak se rozběhla ke skalám aniž by si to uvědomila. ,, Stůj! Tenten! Není to tak jak si myslíš! '' volal za ní Neji, ale Tenten ho neposlouchala. Utíkala dál. Neji se rozběhl za ní ve snaze ji zastavit.
Tenten doběhlak útesům. Zastavila se na tom nejtenčím výstupku nad moře. Neji za ní doběhl hned vzápětí. Tenten se otočila. ,, Vrať se zpátky Tenten. Ještě si ublížíš. '' prosil ji Neji. Tenten však udělala další krok blíž k kraji výběžku. ,, Nechci! Už mě nebaví pořád se dívat jak tě nic nezajímá!'' křikla naštvaně a zároveň udělala další krok od něj.
To však byla chyba. Výběžek se s ná zlomil a ona padala dolů. ,, Tenten! '' zakřičel vyděšeně Neji. Uviděl dlouhý kus lana. Chytil ho, a skočil přez okraj útesu za Tenten. Lano se odmotávalo hodně rychle, ale Neji se nemusel bát že by spadl. Lano bylo pevně ukotvené v zemi. Když se lano napnulo úplně byl už kus pod Tenten. Rozhopal lano, chytnul se jen jednou rukou a druhou napřáhl směrem k Tenten. Chytil ji okolo pasu a lano se s nimy zhouplo až nahoru na jeden z tlustčích výběžků.
Tenten měla zavřené oči když dopadly na zem. Neji pustil lano a poklekl i s Tenten v náručí. Tenten otevřela oči a uviděla Nejiho jak se usmívá. Postavila se a koukala na něj. Neji ji však stáhnul zpátky a objal ji ,, Promiň že jsem byl arogantní a nevšímavej. Ale já nevěděl jestli mě máš tak ráda jako já tebe. '' Tenten ta slova vyrazila dech. Odtáhla se od Nejiho. Ten se na ni nechápavě podíval. Tenten mu však už nedala šanci nic říct neboť ho políbila. Neji se trošku začal červenat, ale nedal na sobě nic znát. Když se Tenten od něj odtáhla tak se zvednul, pomohl jí vstát a podíval se na ni ,, Tenten n-no........ Mám jednu otázku..... '' Tenten se na něj podívala ,, A jakou Neji? ¨ ,, N-no ................. ne-nechtěla by si sis mně vzít? '' vypravyl ze sebe Neji. Tenten se na něj nevěřícně podívala ale neodpověděla mu. Místo toho se k němu naklonila. On se na ni podíval, hned v jejích očích našel odpověď a tak jí objal a začal jí líbat.
Neji a Tenten
Za několik týdnů se slavila krásná svatba. Neji i Tenten byli v tu chvíli opravdu šťastní. Ale když se jim za devět měsíců narodilo dítě tak byli ještě štastnější. A tak skončila tato troch zvláštní záležitost. ovšem Tenten už se nikdy nedozvěděla co dělal Neji u toho vodopádu.

THE END <3
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kája-mamba-favory tábor-farana 24 kája-mamba-favory tábor-farana 24 | E-mail | 9. srpna 2010 v 12:27 | Reagovat

hezké moc hezké a jakpak se máš?

2 kája-mamba-favory tábor-farana 24 kája-mamba-favory tábor-farana 24 | 9. srpna 2010 v 18:29 | Reagovat

dala bys sem pls mojí povídku teprv 1 díl pls předem dík

3 Tenten Tenten | Web | 12. srpna 2010 v 20:21 | Reagovat

[2]: Kají pro tebe jo ale musíš mi poslat návrh....... ten DeiSaku??? Bo SakuSaso???

4 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 3. dubna 2013 v 17:41 | Reagovat

Hezká povídka :-) Taková pohodovka :-)

5 Davidfum Davidfum | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 11:49 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

6 Robertlix Robertlix | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 16:37 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/acheter-du-cialis-en-france/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/acheter-du-cialis-en-france/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama